Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Polski" to trudna język, cz.1/3, 2/3, 3/3
#16
Lexis, lektorat, polonistyka? Dogadaj się z lektorem, po co ma szukać nowej głowy?

Koleżanka, polonistka trzyma mój wierszyk "na czarną godzinę". Jak zaznaczyła, jest zbyt ciężką artylerią i użyje go dopiero wtedy, kiedy za bardzo uczniowie ją wkurzą. Na razie aż tak nie wkurzyli. Może to i dla mojego bezpieczeństwa na ulicach? Big Grin

Jestem wyrobnikiem, ale czasem lubię pobawić się "słowem polskim, mową wiązaną". Rytm zaś jest dla mnie ważny, pozwala lekko czytać.

Przyjemnie mi, że się spodobało Smile
Odpowiedz
#17
Dla Twojego bezpieczeństwa zdecydowanie nie powinna go wyciągać, nie przed uczniami Big Grin No, chyba że drobne psikusy nie zmącą Twojego spokoju.
Z lektorem już w porządku, szukanie nowej głowy faktycznie go przerosło.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#18
(11-03-2019, 22:12)Lexis napisał(a): Dla Twojego bezpieczeństwa zdecydowanie nie powinna go wyciągać, nie przed uczniami  Big Grin No, chyba że drobne psikusy nie zmącą Twojego spokoju.
Z lektorem już w porządku, szukanie nowej głowy faktycznie go przerosło.


Jakoś wytrzymam  ew. psikusy uczniów... tyle przeżyłem, to jeszcze i pożyję. Lepiej niech nie ryzykują, bo jeszcze mogę coś wymyślić i będą mieli gorzej Wink
Odpowiedz
#19
Miejscami połamałem sobie język Smile czytając na głos Smile Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
(15-03-2019, 12:36)BJKlajza napisał(a): Miejscami połamałem sobie  język  Smile czytając na głos Smile   Pozdrawiam

Chyba aż tak źle nie było. Chociaż sam wiem (kiedy na głos czytałem), że lekko zaciąłem się na "Wytrzyszczce" Wink
Pozdrawiam również.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości