Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabryka Słów szuka nowych autorów
#1
[Obrazek: thumb_2699_artykul_maly.jpeg]

Marzyliście kiedyś o publikacji własnego opowiadania obok najsłynniejszych współczesnych autorów? Dziś dajemy Wam taką możliwość.

Wydawnictwo Fabryka Słów ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych twórców do udziału w konkursie na opowiadanie, którgo tematem jest wojna.

Nie jest ważne, kto z kim, gdzie i dlaczego, wczoraj czy jutro, na kije, blastery, czy zwykłe kałachy. Liczy się WOJNA – najbardziej popularna dyscyplina sportowa w galaktyce i jeszcze dalej.

Podpisane imieniem i nazwiskiem teksty wraz z danymi kontaktowymi (załącznik w formacie doc lub rtf) prosimy nadsyłać drogą elektroniczną.

Nie czytamy prac anonimowych i podpisanych nickiem, dlatego nie zapomnijcie podać swoich danych. Na wszelki wypadek dane kontaktowe podajcie również w pliku z opowiadaniem.

Wszystkie prace powinny mieć temat wiadomości: „Wojna”.

Termin nadsyłania prac: 31 grudnia 2012r.

Adres: konkurs@fabrykaslow.com.pl

Teksty nadesłane bez podanego wyżej tematu wiadomości, bez danych adresowych uczestnika konkursu oraz wysłane na inny adres wylądują w koszu, choćby były genialne.

Nagrodą w konkursie będzie publikacja opowiadania w antologii przygotowywanej przez Fabrykę Słów. W antologii, oprócz tekstów wyłonionych drogą konkursu, znajdą się także teksty najbardziej rozpoznawalnych autorów Fabryki Słów.

Zapraszamy serdecznie.

http://fabrykaslow.com.pl/aktualnosci/fa...ch-autorow
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#2
Kto próbuje? Przyznawać się. Big Grin

Kurczak, ja nie wiem czy startować - postanowiłem ostatnio, że nie będę już naginał planów literackich pod konkursy, bo się traci masę czasu, a tu takie coooś... no i nie wiem.Big Grin
Odpowiedz
#3
ja tam próbuję Big Grin
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#4
Ja na pewno też spróbuję i mam nadzieję, że moje lenistwo nie weźmie nade góry przy tej próbie Wink
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz
#5
Osobiście pewnie bym próbował (tak samo na grafikę), ale... chyba nie mam co się odrywać od własnych planów. Rynek czytelniczy w Polsce praktycznie nie istnieje. Na życie z pisania 95% piszących nie ma co liczyć Smile
Odpowiedz
#6
Kto nie walczy, ten nie zwycięża. Może spróbuję. Może. Nadzieje mam nikłe, ale nikłe są zawsze lepsze niż żadne. Takie konkursy to dobra okazja do podszkolenia warsztatu pisarskiego i świetne ćwiczenie dla wyobraźni. Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości