Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edukacja
#1
Pseudointeligenci stale piszą
nierozgarnięci to czytają
,,analfabeci '' nie są gorsi
zawsze reklamy oglądają

Minister kultury się śmieje
oficyny robią kasę
ogłupiają ludzi masę
jednym słowem
coś się dzieje
Odpowiedz
#2
(19-04-2015, 13:31)Capri napisał(a): Pseudointeligenci stale piszą
nierozgarnięci to czytają
,,analfabeci '' nie są gorsi
zawsze reklamy oglądają

Minister kultury się śmieje
oficyny robią kasę
ogłupiają ludzi masę
jednym słowem
coś się dzieje

A co robią rozgarnięci?
Więc jestem pseudoigentem, stale piszę...Uczciwe zero

nie umiem przestać pisać
myśl sama mnie nakręca
i zapisuje się w natrętnych wersach

przyciskam PC wyłącz wtedy
do akcji wkracza niekonsekwencja
namawia do pęknięcia

zmieniam wątek
rwę kęsy słów myśli żuję klikam
i znowu jest

zaglądam z nim na fejsa
minus
pan srogi ocenia

co dalej?
trwam w bezruchu kontempluję
jedna jest tylko puenta
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#3
Pseudointeligenci czyli ci, którzy formują sposób myślenia i postrzegania wielu spraw. Rozgarnięci nie dają się zwabić na ,,lep'' manipulacjiConfused za pomocą zakamuflowanej propagandy...
Odpowiedz
#4
(19-04-2015, 16:37)Capri napisał(a): Pseudointeligenci czyli ci, którzy formują sposób myślenia i postrzegania wielu spraw. Rozgarnięci nie dają się zwabić na ,,lep'' manipulacjiConfused za pomocą zakamuflowanej propagandy...

Ale wierszyk lichota, jakbyś zaglądał zza płota Smile
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#5
(19-04-2015, 16:49)Lyssa napisał(a):
(19-04-2015, 16:37)Capri napisał(a): Pseudointeligenci czyli ci, którzy formują sposób myślenia i postrzegania wielu spraw. Rozgarnięci nie dają się zwabić na ,,lep'' manipulacjiConfused za pomocą zakamuflowanej propagandy...

Ale wierszyk lichota, jakbyś zaglądał zza płota Smile

Lichota nie lichota, cosik prawdy w tym jestBig Grin
Odpowiedz
#6
No sorry, ale trochę nie to miejsce tego stworka. Ni pies, ni wydra - coś na kształt świdra. Jakiś dział rymowanek dziecięcych z próbą diagnozowania rzeczywistości by się przydał. Pomyśl Capri, zanim wrzucisz, bo się poślizgnąć można na poetyckiej skórce...SadHuhHuh
Odpowiedz
#7
Cytat: rwę kęsy słów myśli żuję

Hold your horses!


Ryyyytm mi się nie podoba, mości Capri.
Myśl "słaba i wtórna", cytując pewien tekst pewnego naszego drogiego forumowicza. Angel

Ano dzieje się. Dzieją nawet - choćby reformy szkolnictwa, pożal się słowniku...

Prawdy i owszem, ino forma przez małe f. I nie ruszam w tango tym razem. Choć rytm dopomaga. Wink

A tak poważnie, to wyszła Ci taka wyliczanka z narzekaniem w roli głównej. Proponuję więcej zabawy językiem (hihi, mamy tu pewnego kogoś od podobnych zbereźności), środkami, słowem, budową. Nastaw się bardziej na zabawę. Smile
Odpowiedz
#8
(19-04-2015, 17:56)BEL6 napisał(a):
Cytat: rwę kęsy słów myśli żuję

Hold your horses!


Ryyyytm mi się nie podoba, mości Capri.
Myśl "słaba i wtórna", cytując pewien tekst pewnego naszego drogiego forumowicza. Angel

Ano dzieje się. Dzieją nawet - choćby reformy szkolnictwa, pożal się słowniku...

Prawdy i owszem, ino forma przez małe f. I nie ruszam w tango tym razem. Choć rytm dopomaga. Wink

A tak poważnie, to wyszła Ci taka wyliczanka z narzekaniem w roli głównej. Proponuję więcej zabawy językiem (hihi, mamy tu pewnego kogoś od podobnych zbereźności), środkami, słowem, budową. Nastaw się bardziej na zabawę. Smile

Reformy w szkolnictwie?

Przedwojenne gimnazja miały wyższy poziom niżeli obecne wyższe uczelnie.
Jeżeli już w przedszkolu zaszczepiają dzieciom (np w Holandi),że dwóch tatusiów to zdrowa i przyszłościowa ,,rodzinka'' to dziękuję bardzo za taką ,,nowatorską edukację''

(19-04-2015, 17:56)BEL6 napisał(a):
Cytat: rwę kęsy słów myśli żuję

Hold your horses!


Ryyyytm mi się nie podoba, mości Capri.
Myśl "słaba i wtórna", cytując pewien tekst pewnego naszego drogiego forumowicza. Angel

Ano dzieje się. Dzieją nawet - choćby reformy szkolnictwa, pożal się słowniku...

Prawdy i owszem, ino forma przez małe f. I nie ruszam w tango tym razem. Choć rytm dopomaga. Wink

A tak poważnie, to wyszła Ci taka wyliczanka z narzekaniem w roli głównej. Proponuję więcej zabawy językiem (hihi, mamy tu pewnego kogoś od podobnych zbereźności), środkami, słowem, budową. Nastaw się bardziej na zabawę. Smile

Reformy w szkolnictwie?

Przedwojenne gimnazja miały wyższy poziom niżeli obecne wyższe uczelnie.
Jeżeli już w przedszkolu zaszczepiają dzieciom (np w Holandi),że dwóch tatusiów to zdrowa i przyszłościowa ,,rodzinka'' to dziękuję bardzo za taką ,,nowatorską edukację''
Odpowiedz
#9
A co mają te wyjaśnienia do Twojego dzieła? Sam jestem nauczycielem w trzecim pokoleniu i wiem jak to wcześniej wyglądało, ale związku nie widzę. To trzeba było do prozy z tymi przemyśleniami.Huh
Odpowiedz
#10
Puenta, moim zdaniem, mogłaby być mocniejsza.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#11
(20-04-2015, 13:34)Antonia napisał(a): Puenta, moim zdaniem, mogłaby być mocniejsza.

Jakoś tym razem tak wyszło...Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości