Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień Przytulania Bibliotekarza
#1
Dzisiaj jest 1 Marca - Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarza. Więc okolicznościowo... Wink

Przytul bibliotekarkę
albo bibliotekarza.
Tylko raz w roku taka
okazja się nadarza.
Odpowiedz
#2
Ciekawe święto. Smile Przytulić to mogę, ale mam takie zwyczaje, że wolę nie korzystać z bibliotek, a posiadać własne książki. Historia moich niezbyt częstych relacji z bibliotekami jest bardzo zabawna. Być może, za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat znajdę czas na jej opisanie; wyjdzie z tego niezłe autobiograficzne opowiadanko. Smile
Odpowiedz
#3
Dima, tez dopiero wczoraj rano dowiedziałem się o tym święcie... i fraszką podsumowałem.
Wiem, fraszka taka sobie, ale z drobnymi rzeczami też umilać można życie Wink
Też wole własną bibliotekę wzbogacać, ale sa ograniczenia mieszkalne... Czasem korzystam z bibliotek, a od kilku lat organizują mi spotkania literackie, więc... Wink

PS. Miałem jedno ciekawe zdarzenie - na spotkaniu literackim z moją książką "Syberia, inny świat" pojawiło się kilku tzw. "bezszyjnych", których człek nie chciałby spotkać nocą. Kierowniczka biblioteki zaniepokojona, goście też... ale siedzieli w pierwszym rzędzie grzecznie przez całą godzinę. Na koniec "Czy ktoś ma jakieś pytania" jeden z nich podnosi delikatnie paluszek w górę, jak uczeń w szkole, i pyta: "A ile tam można dostać za ciężkie pobicie?".
Pewnie dostali zlecenie i chcieli się dowiedzieć, czy ta robota jest warta ryzyka Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości