Dział Opowiadań Wojennych...
#1
...którego zupełnie tu na Inkaustusie nie ma, brak, fizycznie nieobecny, a myślę, że w dziale Dramat bądź Akcja znalazłoby się dla niego miejsce. Co wy na to? Bo na razie żadna z podkategorii nie podejdzie komuś, kto będzie chciał opublikować opowiadanie wojenne. Tak se myślę.
Odpowiedz
#2
O, marcinos wrócił! Big Grin

Czyżbyś miał w planach publikację...? Z tej strony Cię nie znałem!

Nie wiem czy warto, jeśli mam być szczery - z powodzeniem można to podpiąć pod "Akcję". Nie widziałem jeszcze na forum opowiadania o tematyce wojennej, a dla jednego czy dwóch całego działo nie warto tworzyć, imho.

Ale niech się inni wypowiedzą jeszcze.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Myślę, że to nie ma sensu, bo jak powiedział root - można to swobodnie podpiąć pod akcję, nawet jeśli więcej tam strategii i zimnych obliczeń niż działań wojennych.
Ale poczekam na zdanie reszty userów.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#4
Powieść wojenna jest niestety dość niszowa u piszących na forach literackich. Istnienie takiego działu dla małej liczby utworów, to tak naprawdę utworzenie działu martwego, a nie o to chodzi. Prędzej zastanowiłbym się nad utworzeniem Działu inne, gdzie przy pomocy nawisów kwadratowych przed nazwą utworu autor mógłby określić gatunek.
Odpowiedz
#5
O, tudzież Inne. Bo po sobie nawet widzę, że mi zawsze coś nie pasuje w katalogowaniu mej zahukanej twórczości.

a właśnie chodziło mi po głowie ostatnio coś takiego i się zastanawiałem, gdzie by to ewentualnie wrzucić, jeśli w ogóle kiedyś powstanie Big Grin
Odpowiedz
#6
Ja jestem przeciwny tworzeniu działu "Inne". Tak się składa, że część userów do nas przychodzących jest nieco... hm, inna, rzekłbym, uważa swoją twórczość za grafomanię najgorszą i wrzucaliby wszystkie swoje utwory do kategorii "Inne".
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#7
Zawsze siły porządkowe mogą przerzucić do nieco innego działu, nie mówiąc o tym, że często autor sam nie wie, gdzie swój utwór po prostu przyporządkować (np. ja sam, mam kilka projektów w których będę sie pół roku zastanawiał gdzie u nas wrzucić). Zawsze to dodatkowa pomoc i nauka w katalogowaniu swojej twórczości.

Ale to tylko proposition Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości