Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dramat/Komedia] Zjeść Głód
#16
Naprawdę świetne. Choć w niektórych miejscach ("kilo banana" chociażby) były zgrzyty, to czytało się łatwo, szybko i przyjemnie.
Śmiałam się na głos, aż mój brat spojrzał się na mnie o tak -> O.O
W przeciwieństwie do Malberta podobały mi się momenty, gdy Jora biegał i histeryzował, że "nie ma smoka!" Big Grin
Dodatkowo bardzo spodobała mi się wzmianka o smerfach i gumisiach xD
A kiedy wspomniane było o mięsie krasnoludka, to spadłam z fotela. Naprawdę ^^
Cóż, dobra robota. Gratuluję talentu Big Grin
Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka – bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość. ~Paulo Coelho



Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto przeczyta Twój tekst i podzieli się spostrzeżeniami - pisz na PW. Na pewno odpiszę.
Odpowiedz
#17
Ogólnie - podobało mi się i rozbawiło.

Szczegółowo: sporo dziwnych zwrotów, pogubiona rytmika, która wytrącała z płynności czytania. Nad tym bym na Twoim miejscu popracowała.

A zachcianka ze smoczym mięsem mnie urzekła Big Grin
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#18
Dobry tekst. Smile Postacie są takie, jak je opisałeś na początku i za to już jest plus. Czyta się bardzo szybko i nawet dobrze, chociaż gdzieniegdzie są zgrzyty. Wiem, że jestem leniwa, ale nie chciało mi się ich wypisywać i teraz też mi się nie chce. Zakładam, ze jesteś w stanie wyłapać wszystkie wytrącające z rytmu linijki. Jest ich całkiem sporo, ale to aż tak nie razi.
Tekst może i rozbawił, ale przesłanie jest wyjątkowo naciągane. Nie podoba mi się to.
Odpowiedz
#19
Super! Big Grin
Rozbawiło? Rozbawiło. Aż głodna się zrobiłam...
Świetny pomysł ze smoczym mięsem (masz może gdzieś takie? Z chęcią spróbuję Tongue)
Cytat:W przeciwieństwie do Malberta podobały mi się momenty, gdy Jora biegał i histeryzował, że "nie ma smoka!" Big Grin
Mi również się spodobały Smile
Pozdrawiam i gratuluję udanego tekstu!
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości