Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do dupy
#1
Do dupy



Jestem tylko pisarczykiem,
a mógłbym być wodzem.
Stroić w piórka się chybcikiem,
niczym jakiś orzeł.


Kopać w dupę kogo trzeba,
komu trzeba polizać.
Z wyżyn pisarskiego nieba,
mądrzyć się i wybrzydzać.


Lecz talentu mi brakuje
i co tu poradzić?
Do krytyki apeluję,
niech sobie ten tekst wsadzi.


Tomasz Kuza
Odpowiedz
#2
Pisarczyk próbuje pisać, bo chce, nie bo umie.
Odpowiedz
#3
Nie widzę w tym tekście niczego dobrego. Wykonanie jak dla mnie żenujące, nie dlatego, że wymierzony jest w krytykę, ale dlatego, że odbieram tutaj tylko puste przechwałki, nic więcej. Zero poezji.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
A ja tu odbieram mocne rozgoryczenie. Coś chyba autorowi z portalem nie leży, bo to jednoznaczny i bezpośredni wybieg. W każdym bądź razie nieładnie, a do tego wulgarnie. I drogi autorze, sam Einstein powiedział, że geniusz to 1% talentu i 99% pracy. Geniuszem być nie musisz, więc mimo (cytuję) braku talentu, możesz zawsze nad swą twórczością popracować. I trochę pokory, proszę.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#5
Confused Do dupy jest do dupy Huh

To na tyle przyjacielu.
Pozdrawiam.
Albo dopowiem.
Wstrętne, chamskie, obraźliwe. Koniec.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#6
Dziękuję za potwierdzenie moich spostrzeżeń.Smile
Odpowiedz
#7
To nie są żadne spostrzeżenia, ale twoja prywatna zadra, która razi mnie po oczach. Nie staraj się usprawiedliwiać swego wybryku i uwierz, że gdyby ludzie tutaj dorównywali Ci poziomem chamstwa, zostałbyś wtarty w ziemię. Najwyraźniej musisz jeszcze sporo dojrzeć, aby to wszystko zrozumieć. I jeśli szanujesz poezję, nie waż się nigdy wykorzystywać jej do bezzasadnych porachunków i to jeszcze w tak marnym tonie. Naprawdę, nie chciałem pisać Ci tego w ten sposób, ale jesteś po prostu niereformowalny.

/po dodaniu komentarza zauważyłem, że trochę zmieniłeś swój tekst i spuściłeś w końcówce z tonu. Więc przepraszam - jednak jesteś reformowalny.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#8
A ja się zastanawiam, co miał zmienić, bądź dać do zrozumienia pełen podpis. To, jak bardzo autor mam w głębokim poważaniu krytykę?
Odpowiedz
#9
To chyba normalne, że człowiek podpisuje się pod tym co pisze.
Odpowiedz
#10
(12-07-2012, 21:11)TmK napisał(a): To chyba normalne, że człowiek podpisuje się pod tym co pisze.

Tak. Tylko czasami nie wie co podpisuje Blush Tragiczne.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#11
TmK - Mnie tam się wiersz podoba. Wink
Moje Gadu Gadu: 13187379
----
Moja twórczość:
Bezbarwny żywioł (poezja)
Ostatni Element (akcja)
Drzwi na końcu korytarza (Horror)
Spójrz w moje oczy(Poezja)
Odpowiedz
#12
Czemu tylko wierszokletą?
Czyżbyś zgubił pióra?
Twoje wiersze nie polecą
niczym nielot-kura.


W kwestii rytmu w strofce drugiej
widzę kiepskie piórka.
Nie wystarczy słowo grube,
by polatać w chmurkach

W kwestii wyznań warsztatowych:
talent stron ma kupę.
W sumie sprawny, choć sztampowy
pamflet. Wsadź go sobie w dupę.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#13
Nataszo, mocne. Big Grin Wysokich lotów, szczególnie w porównaniu do przedmiotu wierszowania.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#14
Właśnie dałaś przykład, kto tu jest wierszokletą. Ale może się mylę? Wrzućmy te wiersze na jakieś inne forum. Zobaczymy co powiedzą? Tylko nie zapomnij się podpisać.Smile
Odpowiedz
#15
Komentarz Nataszy jest dużo ciekawszy niż wiersz, który powinnam oceniać. Co wydaje się świadczy o jego jakości.

Pozdrawiam, Zuzanna.
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości