Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do dupy
#16
Czy to but Nataszy?
Odpowiedz
#17
Oczywiście.
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#18
[Obrazek: ero%20kompresja.jpg?psid=1]

Myślałaś, że zmienisz obrazek i nikt się nie zorientuje?Smile Biedaczysko.
Laski z wielkimi cycami są na ogół płaskie.Smile I przestałaś być Ero. Wyglądasz jak stary kapeć.

[Obrazek: avatar_110.jpg?dateline=1342454136]
Odpowiedz
#19
Po raz, to nie moje zdjęcie było.
Po dwa, może i jestem płaska, może pusta, jeden pierun, tobie nic do tego.
Chłopczyk się obraził, bo napisał szmirowaty wierszyk i nie spodobał się na forum?
A żeby było ci raźniej zmienię avka z powrotem.
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#20
Sluchaj TmK nie wiem, czy na poziomie uwazasz te osobiste wycieczki do Ero. Wszyscy komentowali twoj utwor na temat, a to na temat nie jest. Odpusc sobie zawisc, bo kariery nie zrobisz. Ok? Tyle. Nie robmy offtopu.
Odpowiedz
#21
Manipulacje obrazkami nic nie dadzą. Świadczą tylko o tym, jak niktórych to boli.

[Obrazek: Przechwytywanie%20pain%2050.jpg?psid=1]

Ja przynajmniej podpisałem się pod swoim szmirowatym wierszykiem, w przeciwieństwie do Twoich arcydzieł.
Odpowiedz
#22
TmK, jeszcze jedna wycieczka personalna i odpoczniesz sobie od forum na dłuższy czas. Na razie dostajesz 40%, za offtop i zaczepki w stronę Ero.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#23
Zawsze byłem idealistą. Być zbanowanym za prawdę, będzie dla mnie przyjemnością.
Za pomocą zmiany obrazków po moich postach, można było zmanipulować ich sens. Ale to, Femme Fatale wyszło fatalnie i do tego się ośmieszyła. Stąd ta wściekłość. I masz tu przykład prawdziwego offtopu.

(12-07-2012, 21:45)starysta napisał(a):
(12-07-2012, 21:11)TmK napisał(a): To chyba normalne, że człowiek podpisuje się pod tym co pisze.

Tak. Tylko czasami nie wie co podpisuje Blush Tragiczne.

Więc chyba pomyliłeś adres. Nadmienię, że oczywiście imputowanie mi tego typu bredni jest bardzo na miejscu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości