Do czego zmierza współczesna, zachodnia cywilizacja? Czy powinna dobiec końca już?
#1
Tak jak w temacie... Kto to w ogóle wymyślił? Co mieli twórcy na myśli robiąc to coś?




Odpowiedz
#2
No jakaś parodia zwierzęcych zachowań godowych, humor lotów lekko średnich i dla mnie nic więcej. Za pytanie postawione w tytule Yoda Mistrz wyciągnięty kciuk w górę ma.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#3
Hmm. Klasyczne pytanie... Co autor miał na myśli Smile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#4
Gorzki, ja wątpię żeby autor cokolwiek myślał... próba zdobycia hajsu poprzez wmawianie dużej grupie ludzi, że obcują z Kulturą Wyższa bo chodzą do - to jest przedstawienie teatralne, nie? - teatru :v Greccy twórcy sztuk przewracają się w grobach z taką prędkością, że jeśli włożymy ich do wody będziemy mieli perpetuum mobile-turbinę.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#5
A mi się podoba. Takie zobrazowanie ułomności i interesowności współczesnego społeczeństwa. Dom wariatów od wezewnątrz.
Nie widzę problemu.
Odpowiedz
#6
Ciekawe, bardzo ekspresywne. Ciężko oceniać po kilku wyciętych fragmentach.

A jaki ten filmik ma związek z ogółem zachodniej cywilizacji? Nie mam pojęcia.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#7
Współczesna zachodnia cywilizacja do niczego dobrego nie zmierza.
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#8
Ponieważ? Smile
Odpowiedz
#9
Zachodniej cywilizacji w ogóle daleko do cywilizacji. A skończy się całkiem niedługo i to z hukiem.
Odpowiedz
#10
No jam by się zastanowić, to faktycznie wszystko wygląda na zmierzch cywilizacji zachodniej. Jeśli nie dojdzie do odnowy. Jeśli nie skończy się z "polityczną poprawnością" to prawdopodobnie nasze wnuki będą mówić po arabsku.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#11
Cytat: http://www.churchmilitant.com/news/artic...ian-indoct

Nie jestem zwolennikiem żadnej religii, ale Norwedzy przesadzili. Czekam tylko aż im to wybuchnie w twarz. Zabrać dziecko od rodziców bo są "zbyt chrześcijańscy". Idealny przykład jak państwo stara się wyplewić wszelkie przeszkody dla islamu. Gdyby zabrali dzieci innemu małżeństwu bo "zbyt islamscy" to by się stworzyło takie piekło że szkoda gadać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości