Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla M....
#16
Tępa? Nie. Koniec off-topu.
P.S. Mój poprzedni "P.S." się potwierdza!!!
Odpowiedz
#17
To jest moje ostatnie ostrzeżenie. Jeżeli sytuacja się nie uspokoi, w Waszym przypadku będzie to jednoznaczne z banem. Podkreślam, to OSTATNIE ostrzeżenie.
Odpowiedz
#18
Nie powiem nic nowego, bo to nie jest wiersz. Zupełnie jednak nie rozumiem sarkazmu poprzedników.Coś tam napisali , bo rozumy już pozjadali wielcy "poeci" . Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, bo niektórzy pochylili się nad tym tekstem i udzielili Ci dobrych rad. Unikaj banału, inwersji, zabiegu typu 3-kropki, dopełniaczy itd. Może coś z tego będzie. Na to trzeba trochę czasu - wiem. Poczytaj innych wyżej ocenianych oraz oczywiście publikowanych już poetów, zobacz jak konstruują wiersze, bo forma też jest ważna. Starasz się i nic nie wychodzi, ale to jedyna droga.PozdrawiamSmile
Odpowiedz
#19
To wyznanie, niestety nic, a nic nie pachnie mi poezją. Gdzieś tam tylko w środku tekstu zamajaczył słabiutko jakiś rym dopominający się o tę kwalifikację. Nic jednak z tego. Może pomyliłaś działy tego forum? Nie umniejszam ludzkim pozytywom drgnieniom serduszka, ale nic oryginalnego i godnego wiersza w tym tekście nie ma.
Pozdrawiam
Każda droga jest prosta, gdy wiedzie do celu.
A cel jest jasny, jeśli w mroku jak pochodnia świeci.
Znajdziesz ścieżkę tajemną wśród zarosłych wielu
i skrzydło drugie niechybnie odszukasz
- rycerzu błędny, zdradzony rumieńcem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości