Darmowa Fantastyka
#1
Znalezione na necie:
http://www.wykop.pl/ramka/1371401/darmowa-fantastyka/

Może komuś się przyda darmowa i dobra lektura Wink
Odpowiedz
#2
Oooo, znalazłam tam kilka kawałków, na które wcześniej nie mogłam trafić, dzięki Big Grin
Odpowiedz
#3
Nie ma to jak opensource jeśli chodzi o literaturę Smile

Wysłane za pomocą programu Tapatalk

Odpowiedz
#4
Opowiadania Kaina sprzed 7 lat - niezła ciekawostkaSmile
Strona ogólnie fajna.
Odpowiedz
#5
Szczerze powiedziawszy, to mało czytam z tego gatunku, ale możliwe że odkryję coś ciekawego na tej stronce(jeśli chodzi o fantastykę, to trudno mi dogodzić)Tongue
Fajnie, że wkleiłeś DanekBig Grin

No ale ja też coś mamWink
linka usunęłam, ponieważ otrzymałam informację, że na tej stronie dochodzi do łamania praw autorskich//kapadocja

Może ktoś znajdzie tu coś dla siebieSmile

[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#6
No też fajna strona. Ogólnie myślę, że warto promować takie strony, bo obok komercyjnej strony literatury, występuje również ta darmowa, bezpieczna i niekomercyjna, która czesto jest równie dobra. Smile
Odpowiedz
#7
Tak, masz rację. Dlatego jak znajdę coś wartego uwagi, to na pewno tutaj wkleję. Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#8
Czy mi się wydaje czy strona Piramidy to nie "darmowe ebooki" a takie które można ukraść nie płacąc. Większość umieszczonych tam tytułów jest chroniona prawami autorskimi.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#9
Nie sprawdzałam, jak z prawami autorskimi, ale zawsze możesz sprawdzić, czy to co pobierasz jest legalne.

Cytat:Darmowe ebooki
Copyright 2010-2012 *** All Rights Reserved.

Strona *** działa jako indeks książek i jej jedynym zadaniem jest ich promowanie.
Na naszym serwerze nie są umieszczone żadne pliki chronione prawem autorskim, a wszystkie dane służą wyłącznie w celach informacyjnych.

Takie coś znalazłam, ale głowy nie dajęWink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#10
Nie mam konta więc nie bardzo wiem jak wygląda pobieranie. Jednakże jeśli da się pobrać np tę pozycję: link usunęłam - jw.// kapadocja to już jest przestępstwo. Książki tej nie ma w spisie darmowych.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości