Dacie szansę wyobraźni?
#1
Witajcie, jakiś czas temu pokazywałam Wam, czym zajmuję się oprócz literatury - mianowicie animacją.

Teraz jedna z tych prac, a dokładniej "Schody wyobrażeń", bierze udział w konkursie KREATYWNI. Oto i owa praca:






Wygrać mogę kurs fotograficzny oraz możliwość walki o aparat. Aby się tak jednak stało potrzebna mi jak największa liczba głosów. Jeśli podoba Wam się moja praca, pomóżcie mi spełniać marzenia! Wystarczy, że wejdziecie na stronę: http://kreatywni2.kulturaonline.pl/kreat...12619.html
i oddacie głos na pierwszą pozycję: na Kasię (czyli mnie) i jej "Schody wyobrażeń" a potem fakt oddania głosu potwierdzicie w mailu zwrotnym.

Będę wdzięczna za każdy głos. Pani Ewa z ostatniej pozycji jest tuż tuż. Smile



Wygrać możecie i wy, biorąc udział w kolejnych odsłonach konkursu. Konkurs dla ludzi w każdym wieku, szczególnie nawet dla tych, którzy piszą: tudzież teksty literackie (proza, poezja), tudzież dziennikarskie (recenzja, wywiad etc.).


Zachęcam i proszę o wsparcie! Smile
Odpowiedz
#2
Zagłosowałam. Smile Animacja bardzo mi się podoba, szkoda tylko, że bezdźwięczna.
To formowanie się... Wow.
Odpowiedz
#3
Szczerze odpowiadam na wezwanie: technicznie Twoje dziełko jest całkiem w porządku, ale merytorycznie jak dla mnie nie ma w tym nic. Żeby końcówka coś wnosiła jeszcze, ale... Plastelina, która metamorfuje z bloba w kwiatek, koronę (?), coś nieokreślonego, ciastko, a następnie znowu w bloba i wchodzi z powrotem po schodach...

Przepraszam, ale jestem na tyle zdezorientowany, że na usta ciśnie mi się jedynie: "Ke?"

Zagłosowałem na cykl Toksyczni, który jest wg mnie najlepszy ze wszystkich prac. Szkoda, że jego autorka dostała tylko 2 głosy...

Bez urazy, Kasiu. Twoje dzieło po prostu mi się nie podoba.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#4
@rootstar Rozumiem, nie ma problemu. Animacja nie ma większego przesłania, miała mieścić w sobie jak największą ilość akcentów, sytuacji, rzeczy, o których opowiadały dzieci. Tłukący się talerz (cisatko?), kwiatek, mysz na końcu (tudzież blob?) miało po prostu to jakoś w sobie zawierać. Cykl toskyczny jest interesujący, choć nie przepadam za tego rodzaju obróbką. Na pewno jednak zaloguje na większość ilość głosów. Pozdrawiam!

@Changed Dziękuję za pomoc, u mnie dźwięk jakiś jest. Smile Pozdrawiam1
Odpowiedz
#5
Gdyby znalazł się ktoś trochę bardziej przychylny od rootstara, będę szczęśliwa. Dzisiaj Pani Ewa mnie wyprzedziła. Nieznacznie, ale jednak. Wink To już ostatnie godziny głosowania. Każdy głos się przyda. Być może Twój może być decydujący. Smile
Odpowiedz
#6
a kiedy będą wyniki głosowania? Bo jestem ciekawa jak wypadłaś... Mnie się podobało Smile
Odpowiedz
#7
(18-01-2012, 22:27)morfem napisał(a): @rootstar Rozumiem, nie ma problemu. Animacja nie ma większego przesłania, miała mieścić w sobie jak największą ilość akcentów, sytuacji, rzeczy, o których opowiadały dzieci. Tłukący się talerz (cisatko?), kwiatek, mysz na końcu (tudzież blob?) miało po prostu to jakoś w sobie zawierać. Cykl toskyczny jest interesujący, choć nie przepadam za tego rodzaju obróbką. Na pewno jednak zaloguje na większość ilość głosów. Pozdrawiam!

Ale przecież mogłaś zawrzeć tam jakąś historię opowiedzieć o czymś... Dla mnie Twoja praca była po prostu bez pomysłu, jakbyś losowo ulepiła kilka przedmiotów. Film o niczym.

Dla przykładu: animowany krótki metraż z 1969 roku - też o schodach, w którym na pozór nic się nie dzieje. Końcówka jednak zmiata z fotela.





You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#8
Racja, racja. Mogłoby być lepiej, mogłoby być z przesłaniem, którego tu może próżno szukać. Być może dlatego, głosowanie jednak przegrałam. Stosunkiem głosów 383:340. Trudno. I tak fajnie, że dodatkowe osoby obejrzały jakiś twór, który choć może nie jest najlepszy, wymagał pewnego wysiłku. Animacja poklatkowa to bardzo monotonna i długotrwała praca. Smile

Dziękuję jednak tym, którzy mnie wspierali!
Odpowiedz
#9
Trochę szkoda, że przegrałaś. Ale może tamto rzeczywiście było lepsze.
Cytat:Końcówka jednak zmiata z fotela.
Zmiata. Dojście na szczyt tylko po to, by być kolejnym stopniem dla kogoś innego...
Odpowiedz
#10
A podana animacja ze schodami jest naprawdę dobra. Bardzo mi się podoba. Gdybym na tym poziomie wykonała swoją i z tego typu puentą, może nie musiałabym prosić o głosy. Wink Tyle, że nie mam takich umiejętności jeszcze, ani aż tak ciekawego pomysłu. Smile
Odpowiedz
#11
Root ta animacja jest genialna...


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz
#12
Jak będziesz startowała jeszcze w jakimś konkursie , to nie popełniaj błędów jak na MMBydgoszcz : ) tylko daj mi znać na na poczte wewnetrzną : ) niecałe 400 głosów he he aby wygrać, gdybym wiedziała ,że jesteś z Neona to bym Ci załatwiła z 3000 głosów Smile

pozdrawiam
Odpowiedz
#13
(19-02-2012, 09:24)Tifa Lockhard napisał(a): Jak będziesz startowała jeszcze w jakimś konkursie , to nie popełniaj błędów jak na MMBydgoszcz : ) tylko daj mi znać na na poczte wewnetrzną : ) niecałe 400 głosów he he aby wygrać, gdybym wiedziała ,że jesteś z Neona to bym Ci załatwiła z 3000 głosów Smile

pozdrawiam

Dzięki! Tak też potem dumałam, że to z lekka bezsensu, bo moja rywalka bez problemu mogła odnaleźć ten post i potem stosować się do zasad. Zapewne tak było, bo nienaturalnie dożo głosów przybyło jej w ostatnich 2h. Wink Gdyby coś, będę o Tobie pamiętać! Pozdrawiam. Smile
Odpowiedz
#14
Hm, widzę idea, według której głosuje się na dzieło a nie na autora gdzieś już przepadła.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#15
Dokładnie. Co i rusz na FB widzę błagalne prośby o głosowanie na "mój tekst/zdjęcie/pracę/ebook/utwrór" (niepotrzebne skreślić). Później "laureat" takiego "konkursu" obrasta w piórka i tym sposobem mamy multum gniotów w księgarniach, sklepach muzycznych i galeriach sztuki. Smutne.

(Z tymi gniotami nie piję do Ciebie, morfem, tylko generalizuję)
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości