Czy władza pochodzi od Boga?
#91
Rozumiem Twój obecny sposób rozumowania i się w pełni zgadzam Wink
Odpowiedz
#92
Obecny???
Odpowiedz
#93
No Twój sposób rozumowania. Nie offujmy Wink
Odpowiedz
#94
(06-06-2011, 18:54)Archanioł napisał(a):
Cytat:zbywasz mój przykład, twoja sprawa. Ale poczytaj sobie wszystkie posty Malberta i Roota, a potem jeszcze raz mi powiedz, że mi się przewidziało.

Nie nie zbywam. Po prostu do głowy mi nie przyszło, że mogą to oznaczać. Ale to już moja ocena, przykro mi, że sądzisz inaczej.

Miałam się nie wtrącać już Sad

Zaznaczę, że nie czyham na posadę w Ekipie, aktualnie nie stoję po żadnej ze stron i tak dalej i tak dalej.

Arche, "jeśli Ci się nie podoba idź stąd" - nieco w tym stylu była wypowiedź Malba i mimo słów Gorzkiego (chcę tylko zaznaczyć, że pamiętam, Gorzki) tak to właśnie zabrzmiało.


(07-06-2011, 18:54)elek napisał(a):
(07-06-2011, 11:09)księżniczka napisał(a): Pozwolę sobie zapytać - jak sobie wyobrażasz funkcjonowanie forum literackiego w bezpośredni sposób związanego z jakąkolwiek ideologią? Teksty niepoprawne politycznie do kosza?

No i co oznacza według ciebie "realizacja celów forum"? Jakich celów? Btw stwierdzenie "użytkownicy są środkami" brzmi obraźliwie.
Wyobrażam sobie forum związane z ideą, ideologią, czy biznesem. Są różne fora, które mają na celu szerzenie tych elementów ludzkiej działalności. Najczęściej występują wszystkie, a róznią się tylko proporcjami.
Oczywiście, że niepoprawne teksty są kasowane i to wcale nie politycznie. A upomnienia i bany temu służą, by były zgodne z celami właściciela.

Wszelkie organizacje społeczne, nie wyłączają for, mają swoje cele i mogą być nawet zaszczytne. Ale co to byłyby za organizacje bez użytkowników/członków? A więc on są środkami, narzędziem, funkcjonowania wszelkich for. Czy to jest obraźliwe? Wydaje mi się, że nie,bo tak cały świat funkcjonuje i się ma dobrze.
Pokaż mi jakie ludzkie zachowania są bezinteresowne? Nawet te altruistyczne.

Ale to nieco śmieszne dla mnie, przywoływać jako argument działanie forum, które nie ma nic wspólnego z Inkiem.

Odpowiedz
#95
(08-06-2011, 06:51)Duśka napisał(a): Ale to nieco śmieszne dla mnie, przywoływać jako argument działanie forum, które nie ma nic wspólnego z Inkiem.

Duśka, przeczytaj pełną nazwę Inka - jest tam słowo forum. A więc ma dużo wspólnego z innymi forami.Wink
Odpowiedz
#96
Ino nazewnictwo, moim zdaniem.
Odpowiedz
#97
Cała władza pochodzi ode mnie wszak... więc tak, można uznać, że od boga:>
Jgbart, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
http://www.youtube.com/watch?v=4LY-n9nx5...re=related

Necronomicon " Possesed Again" \m/
Necrophobic "Hrimthursum" \m/

EVERYONE AGAINST EVERYONE - CHAOS!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości