Czy władza pochodzi od Boga?
#16
Właścicielem serwera jest osoba z Ekipy. I wcale nie mamy obowiązku ujawniać któż to taki. Tak samo jest z domeną. Koszty związane z forum ponosi Ekipa, dobrowolnie. Można, ale nie trzeba. Demokracja na forum? Wybieranie członków Ekipy przez userów? Raczysz sobie żartować... Jeśli chcesz, proszę - jest wątek Zmiany, gdzie możesz takową propozycję wysunąć, a Administracja się to niej ustosunkuje.

A jeśli komuś nie podobają się obecne porządki, wcale nie ma OBOWIĄZKU na Inkaustusie przesiadywać.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#17
Właścicielem serwera nadal jest Kot.
Odpowiedz
#18
Zgubo,


zawsze opowiadam się za tym, aby ludzie mieli równe prawa i byli tak samo traktowani. Jeśli szkodzą lub prowokują trzeba to ganić.
Będąc w Ekipie wielokrotnie słyszałem, że tu decyzje podejmuje się wspólnie (tj. panuje demokracja). W Administracji nie ma człowieka, który nie boi się podejmować odważnych decyzji. Do tego musiałem przywyknąć i nauczyć się, że TU panuje demokracja.

Jestem członkiem Społeczności i skoro panuje system demokratyczny, to dlatego zadałem te 4 pytania (pierwszy post). Okazuje się, że demokracja w oczach Ekipy jest zła. No, to jak to jest?
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#19
Otóż nie jest. Bo po ostatniej akcji przekazał serwer obecnemu członkowi Ekipy.
Odpowiedz
#20
Root,


"A jeśli komuś nie podobają się obecne porządki, wcale nie ma OBOWIĄZKU na Inkaustusie przesiadywać."



czy w ten sposób chcesz mnie wyprosić ze Społeczności Inkaustusa?
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#21
Nie jest, Duśka, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Poza tym gdzie masz Szachu napisane, że administracja ma obowiązek mówić użytkownikom o wszystkim? No słucham. Skoro tak, to niech prezydent czy premier opowie mi o tajnych służbach specjalnych ze wszystkimi szczegółami. Albo gdzie trzyma skarpety, bo ja tak chcę.
Nie mówię już o tym, że nikt cię tutaj nie trzyma. Droga wolna, wiesz chyba gdzie jest przycisk "Wyloguj"?

Na sam koniec dodam tylko, że kocham momenty w których ktoś zwraca na mój avatar bądź sygnaturę chcąc przypieczętować swoje "argumenty" Wink Potwierdza to tylko słabość "argumentującego", który zwyczajnie czepia się wszystkiego, byle by tylko kawał mięcha ugryźć.

EDIT:

Kto napisał, że na Inkaustusie jest demokracja? Gdzie to jest napisane? Kto to powiedział?
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#22
(06-06-2011, 16:36)Szach-Mat napisał(a): Root,
"A jeśli komuś nie podobają się obecne porządki, wcale nie ma OBOWIĄZKU na Inkaustusie przesiadywać."
czy w ten sposób chcesz mnie wyprosić ze Społeczności Inkaustusa?

Nie, nie chcę.

Proszę wszystkich o zaprzestanie personalnych najazdów i prowadzenie merytorycznej dyskusji na temat podany w wątku.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#23
Pytałam Gorzkiego, powiedział, że Kot.
Odpowiedz
#24
zgodnie z prawem oraz zasadami logiki, jedyną nieusuwalną osobą z tego Forum jest właściciel serwera (czy czego tam jeszcze). Skoro jest to jedna osoba, to tylko ona ma tak naprawdę władzę na Forum. Reszta to najemnicy. Zatem niech się odezwie właściciel, a nie wypuszcza do boju i obrażania mnie najemników.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#25
(06-06-2011, 16:41)rootsrat napisał(a):
(06-06-2011, 16:36)Szach-Mat napisał(a): Root,
"A jeśli komuś nie podobają się obecne porządki, wcale nie ma OBOWIĄZKU na Inkaustusie przesiadywać."
czy w ten sposób chcesz mnie wyprosić ze Społeczności Inkaustusa?

Nie, nie chcę.

Proszę wszystkich o zaprzestanie personalnych najazdów i prowadzenie merytorycznej dyskusji na temat podany w wątku.

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#26
Ehh, fajnie, że jestem "najemnikiem". Cóż dalej nie mam co dyskutować. Smile
Odpowiedz
#27
Malbert,

czy ciebie regulamin oraz kultura osobista nie obowiązują?


"Nie mówię już o tym, że nikt cię tutaj nie trzyma. Droga wolna, wiesz chyba gdzie jest przycisk "Wyloguj"?"


PS. Bardzo ładnie traktujesz "czarnych" użytkowników. WSTYD.

Zgubo,


słowo najemnik nie ma w sobie zabarwienia pejoratywnego. Jeśli się poczułeś urażony przepraszam.
Sam byłem w Ekipie i też byłem najemnikiem. Mnie to osobiście nie boli. Ale jeśli ciebie tak, to bardzo przepraszam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#28
Szachu, ja wiem, że ty chcesz sprowokować nie tylko mnie, ale i resztą administracji Wink Daj sobie spokój, proszę cię. Swoją krucjatą możesz doprowadzić jedynie do bana dla siebie. Więc radzę ci, żebyś zaprzestał tego co robisz. Bo jest nie tylko szkodliwe, ale człowiekowi o twojej inteligencji zwyczajnie nie przystoi.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#29
Z tym się zgodzę.
Odpowiedz
#30
Następny post nie na temat poruszony w wątku karany będzie banem na 1 dzień. Uczciwie ostrzegam.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości