Czego słuchasz w tym momencie?
#1
A żeby nie było, że to kolejne nabijanie postów, oprócz tytułu i wykonawcy napiszcie też parę slów od siebie o danym kawałku/albumie Wink

U mnie w słuchawkach teraz:
Velvet Acid Christ - The hand (Gut Check Remix)

Bardzo ciekawy industrialowy zespół, który dzisiaj odkryłam Heart W The Hand porywające, eklektyczne dźwięki połączone z męskim wokalem i rozpaczliwym kobiecym krzykiem "No, no! Somebody help me! Nooo!" budują niesamowitą atmosferę, aż mnie ciarki przechodzą Big Grin
Si je ne pouvais écrire je serais muet,
condamné a la violence dans la dictature du secret.

Po śmierci nie ma przyjemności.

[Obrazek: gildiaBestseller%20proza.jpg]
Odpowiedz
#2
A ja : Breaking Benjamin : Believe.

Świetna piosenka. Fajne są te "wrzaski" zaczynające się od, bodajże, pierwszej minuty. Serdecznie polecam fanom heavy metal i death metalu.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#3
Czegóż ja mogę słuchać Wink?
Oczywiście Nightwish'a! W tej chwili "Sleeping Sun"
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!



Odpowiedz
#4
Turnau- Liryka.
Takie to nastrojowe...
Oficjalny Aniołek Kota.


Proszę, przepraszam, dziękuję.




Pani szanowna. W aureoli diabeł.
Nosi serce w pudełku zapałek.

[Obrazek: gildiaBestseller%20poezja.jpg]
Odpowiedz
#5
Grammatik - A Wy

Z albumu "podróże" Smile świetny zespół, tworzy rap z przesłaniem Smile "my łobuziaki którym Bóg dał wrażliwość, wy oportuniści którym los dał możliwość" Big Grin najlepszy cytat z piosenki Tongue
Tak się bawię.
Odpowiedz
#6
Dimmu Borgir - Burn In Hell .
Bez ciężkiego metalu ja nie mogę żyć .
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
#7
Modern Warfare 2-Chase- Ending
Zakochałem się po prostu w tym utworze Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#8
Sabaton "Ghost Division", "Union", "Primo Victoria", "40-1", "Art of War"

Piosenki o wojnie, bohaterach, poświęceniu, do tego mocne brzmienie, szczególnie "Ghost Division"(kocham tę nutęBig Grin). No i śpiewaja o PolakachBig GrinBig Grin
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#9
"Ghost Division" jest o ogromnej skuteczności Niemców i ich Blitzkriegu, ale ok xD (Wolę to niż 40:1)

Testament - Over The Wall

Aż zbyt genialny utwór thrash metalowy. Jest wszystko, począwszy od napieprzu po melodyjną i miażdżącą zarazem solówkę.
Take what you want and give nothing back.
Odpowiedz
#10
Całej płyty zespołu Nine Horses - "Snow Borne Sorrow"

Nine Horses to kapela niesamowita, grają tam takie sławy jak David Sylvian (poeta i muzyk, na rynku od 1984 r., członek Japan, wydał dziesiątki albumów - solo i z zespołami) oraz Burnt Friedman (niemiecki wirtuoz dub-jazzu, geniusz muzyczny). Płyta ta to głęboka lirycznie (poezja Sylviana) i muzycznie (jazz, dub-jazz, nu-jazz) podróż od krainy łagodności (Atom and Cell) po rockowe aranżacje jazzowe (Serotonin). Niesamowity album, bardzo gorąco polecam! Dla smaczku: kawałek Atom And Cell.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#11
Brandi Carlie - "Tragedy"

Usłyszałem ją pierwszy raz w Grey's Anatomy. To dość wolna piosenka, która ma dwie wersje instrumentalne. Czasem lubię słuchać smutnych i wolnych piosenek.
Pewnego razu... żyli długo i szczęśliwie... Historie, które opowiadamy są ze snów. Bajki się nie sprawdzają. Rzeczywistość jest bardziej niepogodna... mroczna... straszna. Rzeczywistość jest dużo bardziej interesująca, niż życie długo i szczęśliwie.
`(Grey's Anatomy)
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
Odpowiedz
#12
Ja ostatnio mam jazdę na psychobilly ;p;p (gatunek muzyki wywodzącej się z brytyjskiego punk rocka lat siedemdziesiątych oraz amerykańskiego rockabilly lat pięćdziesiątych)
Więc aktualnie słucham Horrorpops'ów. W kółeczko dwóch albumów "Hell Yeah" i "Kiss, Kiss, Kill, Kill"
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#13
Ooo, brzmi ciekawie! Jeśli możesz, to podeślij proszę jakieś nazwy bandów na pm, chętnie posłucham czegoś nowego!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#14
W tym momencie słucham Louisa ArmstrongaBig Grin mega jestSmile
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#15
Damien Rice Smile po kolei, z naciskiem na "The Blower's Daughter" i "Grey Room" Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości