Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" Czarne są kolory" [D]
#1
Na pchlim targu, znowu widzę złoty świat. Nie daleko obok, ładny i czytelny cyferblat, a na nim same serduszka. Gdzieś obok dostrzegam myszkę Miki, reprezentująca dumnie, swoje guziki. Jeszcze brakuje tęczy na niebie, bym uwierzyła, że kocham tylko Ciebie.

Cóż, no i w tym momencie zbierają się czarne chmury.

Na pchlim targu, zaczynam widzieć już tylko czarny świat. Nie daleko, już tylko stary cyferblat, a na nim błyskawice. Gdzieś obok dostrzegam myszkę Miki, tańczącą w rytm smutnej muzyki. Jeszcze tylko brakuje, grzmotu na niebie, jednak jestem już pewna, że kocham tylko Ciebie.

Kocham gwiazdę ( Loveing star)
http://www.youtube.com/user/88Piramida?f...WT0NtzKD8Y
Piosenka pod tekst...
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#2
Ja to widzę tak, że radość daje Ci wrażenie, że kogoś kochasz, ale dopiero smutek utwierdza Cię w tym przekonaniu.

O co chodzi z tą piosenką? Nie musisz na każdym kroku pokazywać, kogo kochasz Smile Twój avatar, sygnaturka itp. mówią same za siebie.
Piosenki często przekszadzają w czytaniu, rozpraszają uwagę. Jak już, to sama muzyka bez słów. Wtedy jest ok.

Czytałem obie wersje i tak przed edycją bardziej mi się podobała.

(26-09-2011, 13:32)Piramida88 napisał(a): Kocham gwiazdę ( Loveing star)
A nie powinno być "Loving star"?
Odpowiedz
#3
W zasadzie, Twój komentarz uzmysłowił mi, że utwór jest wielowarstwowy. Chodzi mi o to że:

Zaczynam być w związku z jakąś osobą, wydaje mi się, że ją kocham i już jest tak blisko, gdy nagle po czasie zdaje sobie sprawę, że to nie to i kocham tylko tego jedynego( wiadomo kogo) i z tąd te czarne kolory. Bywa, że całe dni jestem wesoła, a jak zacznę o nim myśleć, wszystko staje się czarne, choćby nie wiem jak było kolorowe...

EDIT: Gdy tworzyłam ten tekst, myślałam o tym, że kocham gwiazdę i majaczyła mi ta piosenka.
Jak ktoś nie lubi, nie musi otwierać;-)
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości