Co wam się dzisiaj ciekawego śniło?
#31
Cytat:Ale fajny wątek!
He, he, i to w dodatku założony przeze mnie. Heart
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#32
(16-12-2015, 20:47)czarownica napisał(a):
Cytat:Ostatnie, co pamiętam - kupiliśmy jakiś budynek, były w nim same łazienki, wyglądające jakby żywcem wyjęte z peerelowskiej szatni dla młodzieży... Ale nam się bardzo podobały. Kąpaliśmy się na przemian w każdej, sprawdzając, gdzie robi się to najprzyjemniej.
W końcu, któreś z nas odkryło ścianę z dykty, za którą były jeszcze dwie łazienki i kolejna ściana -było słychać zza niej jakieś głosy...
Udało nam się tę przeszkodę sforsować. Ujrzeliśmy ogromny, długi stół, za którym siedziała serbska rodzina, która robiła mozarellę...

BOSKIE Heart
Big Grin Nie mówiłabyś tak, gdybyś musiała rozkminić skąd Ci się to wzięło Big Grin
Cytat:
Cytat:Ale fajny wątek!

He, he, i to w dodatku założony przeze mnie. Heart
świetny pomysł Smile
Odpowiedz
#33
Cytat:Ostatnie, co pamiętam - kupiliśmy jakiś budynek, były w nim same łazienki, wyglądające jakby żywcem wyjęte z peerelowskiej szatni dla młodzieży... Ale nam się bardzo podobały. Kąpaliśmy się na przemian w każdej, sprawdzając, gdzie robi się to najprzyjemniej.

Cudowne. Heart
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#34
Ale Sowo, moje sny są też zakręcone jak dom ślimaka, więc jakby to powiedzieć - znam ten ból Wink
Odpowiedz
#35
Dwa razy w życiu zdarzyły mi się też sny prorocze, to dopiero było masakra. Do tej pory nie wiem co mam o tym myśleć.
Odpowiedz
#36
Kurde, mi też!!! I to więcej razy. Musimy to omówić na PW Wink
Odpowiedz
#37
Mnie też się zdarzały.
Sowo, mówiłam Ci, że jesteśmy bardziej podobne niż...
W sumie to nie wiem, niż co.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#38
No to będzie ciekawa dyskusja Smile

Antonio, ja ani potwierdziłam, ani zaprzeczyłam. Po prostu nie wiem co mam myśleć. Smile
Odpowiedz
#39
Potrzebujesz tylko czasu, żeby się przekonać.
Rozumiem.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#40
Kai kairos Smile
Odpowiedz
#41
Przyznaję, że nie wiem, co znaczy. Cool
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#42
Klik
Mam słabość do całego requiem. To jedna z jego części - dosłownie znaczy "jest czas"
Odpowiedz
#43
Tjereszkowa, a słyszałaś o bogini okazji Kairos? Z tyłu łysa, z przodu kucyk? Żeby łapać okazję, póki się uśmiecha, bo jak ucieknie, to już nie złapiesz.
Taki przyjemny dodatek do interpretacji. Smile
Mam zboczenie na jej punkcie. Tej bogini. Tongue
Odpowiedz
#44
Big GrinBig GrinBig Grin o matulu...
Odpowiedz
#45
Posłucham jutro.
Co znaczy, że "klik"?
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości