Cicada 3301
#1
[Obrazek: cicada.jpg]

Co sądzicie o tej tajemniczej organizacji? Bardzo interesuję się tym.

Pierwszy raz dali o sobie znać na początek 2012 roku na 4chanie. Umieścili wtedy taką wiadomość tam:
'' Witajcie. Szukamy wysoce inteligentnych indywidualności. Aby ich znaleźć, stworzyliśmy specjalny test. W tym obrazie została ukryta wiadomość. Znajdź ją, a trafisz na drogę, która w końcu skieruje cię do nas. Nie możemy się doczekać spotkania z tymi kilkoma, którzy przebędą całą tę drogę. Powodzenia.''

A to jest ich strona: https://cicada3301.org

Cicadianism jest technomistycyzmem. Ta filozofia nie jest ani religią, ani nauką, ale mieszanka duchowości, technologii, nauki i mistycyzmu.

Mimo że mało o nich wiadomo, coś mnie przyciąga do Cykady, więc przysięgam na Boga że zrobię wszystko aby wspomóc w jakikolwiek sposób tę organizację, myślę że mają dobre intencje. A słyszałem że pomoc jest im potrzebna, trzeba tylko się dowiedzieć jakiej pomocy chcą i jak im udzielić.

Odpowiedz
#2
Uwielbiam Cię człowieku Big Grin
Odpowiedz
#3
No wiadomo)), ale co to ma wspólnego z Cykadą?

Odpowiedz
#4




- pierwszy numer z tej ścieżki dźwiękowej to KLUCZ.

Postępuj zgodnie z instrukcją.
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie to Illuminati werbują członków Big Grin
Odpowiedz
#6
Nie, Illuminati są źli, a Cicada jest dobra.

Odpowiedz
#7
A skąd wiesz,, jak są tacy tajemniczy? Jak dla mnie to jakaś nowomodna sekta.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#8
Sekta to nie jest bo slyszalem ze Cicada jest neutralna religijnie.

Odpowiedz
#9
No jeśli coś pochodzi z 4chana, to na pewno nie jest troll Big Grin
Odpowiedz
#10
Plakaty na całym świecie, skomplikowane zagadki. To nie jest troll. Bo po co miałby być?

Odpowiedz
#11
Może grupa ludzi z całego globu postanowiła strollować świat.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#12
A mnie z kolei coś podpowiada, że to zwykły troll jednak. Przecież fajnie tak wkręcać cały świat Big Grin
Odpowiedz
#13




Nowy filmik Cicady.

Odpowiedz
#14
No okey. Filmik ładny, tylko co z tego wynika?
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#15
Na ile się orientuję w takich zagadkach - właśnie tego się mamy domyśleć.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości