Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba nie ma mnie, dziękuję
#1
.
The Earth without art is just eh.
#2
Lexi! :O

WOWOWOWOWOWOWOWWOOOOOOW!!!

!!!

ExclamationExclamationExclamation


5/5 Heart

Ino tę "emocjonalną przepaść" bym mocniej zmetaforyzowała. Smile
#3
Ęć kieliszków zrobiło swoje, Smile Bardzo fajny wiersz.
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
#4
Przejmujący zapis poszukiwań we własnym wnętrzu. Koncentracja na sobie, aż do destrukcji. Wczoraj dostrzegłem kwiatek, który wyrósł w szczelinie pomiędzy dwiema kostkami bruku. Chłód ulic pustych przestał razić beznamiętnością istnienia i... nadzieja... że pośród serc, co ślepo prą przed siebie jest takie, które ów kwiatek również zauważyć potrafi...
#5
Dziękuję za komentarze i dobre słowo Heart


Cytat:Ino tę "emocjonalną przepaść" bym mocniej zmetaforyzowała. Smile
Jak tak teraz na to patrzę, zastanawiam się, jak mogłam to zostawić w takiej postaci. Jestem w trakcie kminienia, czym to zastąpić.

Cytat:Ęć kieliszków zrobiło swoje, Smile Bardzo fajny wiersz.

Heart

Cytat:Przejmujący zapis poszukiwań we własnym wnętrzu. Koncentracja na sobie, aż do destrukcji. Wczoraj dostrzegłem kwiatek, który wyrósł w szczelinie pomiędzy dwiema kostkami bruku. Chłód ulic pustych przestał razić beznamiętnością istnienia i... nadzieja... że pośród serc, co ślepo prą przed siebie jest takie, które ów kwiatek również zauważyć potrafi...

Czasami zwykły kwiatek może poruszyć tak bardzo, że w końcu wszystko obróci o sto osiemdziesiąt stopni. Grunt to nie zamykać się na drobiazgi, które pomagają dalej trwać.

Pozdrawiam
Angel
The Earth without art is just eh.
#6
No i znów wracam do Twojego wiersza. Za pierwszym razem pomyślałam, że panuje w nim straszny
bałagan Shy Dopiero później zrozumiałam, że w tym tkwi jego siła, a każde ze słów ma swoje
uzasadnienie. Czasem potrzebuję czasu, żeby dojść do sedna Big Grin

Brawo!!!
#7
Dziękuję!
Bałagan bywa piękny, wystarczy spojrzeć we właściwy sposób. Gorzej z bałaganem w pokoju przykładowo, ale nieważne.
Heart
The Earth without art is just eh.
#8
Biorę go w całości.
No, może niemal w całości z drobną kosmetyką, wynikającą z mojego zboczonego poczucia słów w szeregach.
Kiedy to wiersz widzę i słyszę jednocześnie, jak mi brzęczy w uszach.
A grafika i fonetyka nie zawsze współistnieją. Przynajmniej w mojej głowie.


W imię sztuki! wznoszę ten toast, przełknąwszy
gorzki posmak pustego wyznania miłości czy wiary
– pewne to było ęć kieliszków temu.

W imię szczęścia! wychodzę – ja – niewolnica nierządząc
chłodem ulic pustych i serc, co ślepo prą przed siebie
bez zastanowienia w emocjonalną przepaść.

W imię samej siebie! nie do kościoła idę, nie domu,
zbaczam ze ścieżki, chociaż tej już nie ma. Zgubić się chcę nie,
a jednak pełznę wciąż ku górze i w dół i nie wiem czy już dziś
ostateczny dzień, może i dzisiaj, a może i dzisiaj nie ma.

W imię twoje, moje, może mnie już nie ma.
Chyba nie ma
mnie.


Tak mi lepiej brzęczy. Przepraszam za nierządząc, ale mi pod pasowała nierządnica do niewolnicy.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
#9
Skojarzenie ze studenckimi imprezami nieodparte Wink
Zgrabnie opisany (nie) powrót, na +
#10
Muszę przeprosić Twój wiersz.
Podczas mojego pierwszego spotkania potraktowałam go niemal lekceważąco - ot, przeszedł obok, stadko słów. Niemrawe "cześć?", bo chyba kiedyś już to widziałam.
Teraz, po głębszym zastanowieniu - chylę głowę, bo ujęłaś mnie emocjonalnym nieładem, który tu zamknęłaś, i towarzyszącym nieustannie przynajmniej mi, podczas czytania, wrażeniem, że wiersz jest odrobinę pijany, nutką desperackiej śmiałości w wykrzyczeniach.
W kwestii sugerowanych poprawek... Mnie się podoba tak, jak jest i cieszę się, że zajrzałam tu ponownie (Dziękuję, Gunnar Wink)
#11
Cytat:wiersz jest odrobinę pijany
Heart Pijaczyna przyjmuje przeprosiny.

Gunnarze Big Grin
Dzięki za plusik.

Alchemiku, cieszę się, że doceniłeś ten wiersz Big Grin
Nierządnicy nie dorzucę. Wydaje mi się, że zbyt mocno zmienia sens wiersza. Tak czy inaczej dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam
Angel
The Earth without art is just eh.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości