Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*** [Chodzi za mną wszechsens]
#16
Kurcze, czytam kolejny wiersz, w której brakuje interpunkcji. Zawsze mnie to lekko drażni, bo przyzwyczaiłam się, że przecinek musi być i koniec. Takie zboczenie zawodowe. Wink Ale wiersz jest i tak świetny. Najlepsze wiersze to takie, które tworzą obraz w głowie. Tobie to się udało, co potwierdzają opinie innych ludzi. Przyznałabym nawet pięć gwiazdek, ale nie mogę. Od wczoraj próbowałam przyznać niektórym wierszom gwiazdki i nic. :<
Gott weiss ich will kein Engel sein... ]:->
Odpowiedz
#17
Witam,
Dziękuję za odświeżenie i zainteresowanie tym tekstem Smile
Odpowiedz
#18
Moje interpretacje tego wiersza nigdy nie były do końca trafne, ale mimo to pozostaje on jednym z ulubionych w Twojej twórczości. Jego klimat, obraz i ta cała lekkość tworzą idealną spójność. Nic bym nie dodała, nic nie ujęła! Brawo! Smile
Odpowiedz
#19
Confused Dlaczego czwartek?

Bardzo ciekawy. Bez klucza, ale spokojnie się czyta, może dlatego że nie trzeba szukać interpretacji. Matko kochana, co by z tego wyszło za szydełko.
Nic wyróżniającego, nawet ten bezsens, ale on tkwi i to ważne.

Pomimo nieznajomości prześladowcy o którym piszesz, wszech sens. Ja napisałem tak. I dobrze.
Pozdrawiam.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#20
Witam,
Cold_light- dziękuję za odświeżenia moich tekstówSmile

starysto- bo ryby je się w piątek.... Ten tekst ma sens i nie tylko ja go widzę.. Prześladowcą jest wszechsens przed, którym podmiot lir ucieka.


Noir.
Odpowiedz
#21
Wiersz wart odświeżenia Wink
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości