Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chłopczyca
#16
Jestem ponownie,
dodam tylko:
chapeau bas!
Odpowiedz
#17
Dziękuję serdecznie za komentarze.

Pozdrawiam.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#18
Oj Kheira cudo po prostu. Masz taką lekkość w pisaniu, taką subtelność, taką kobiecość, no usta mi się same otwierają Smile
Odpowiedz
#19
To jeden z najpiękniejszych wierszy, jakie przeczytałam. Gdyby wszyscy poeci pisali tak, jak Ty, to czytałabym poezję Smile

Gratuluję genialnego utworu, nieco go odświeżając. Good job! Cool
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#20
To mi się podoba. Wreszcie cię zrozumiałem.
Odpowiedz
#21
Obiecałem, że się odwdzięczę za komentarz ; ) Przepraszam, że tak późno, ale parę spraw zwaliło mi się na głowę.

Nie czuję się kompetentny do tego, by oceniać twoją pracę, bo jak dla mnie to wyższa szkoła jazdy. Ja sobie pisuję wiersze od czasu do czasu, a ty tworzysz prawdziwą poezję. Elokwentne, ale naturalne. Obłożone ambitną ramką, ale tak bardzo zrozumiałe : ) Tak się tworzy, moim skromnym zdaniem, prawdziwą sztukę. Kobieta pisząca o seksie w tak rzeczowy, a jednocześnie wciąż uroczy i subtelny sposób. Kłaniam się nisko.

Pozdrawiam ; )
Odpowiedz
#22
subtelnych skojarzeń?.
subtelny jest już tytuł.
a reszta?.
a taka,
że tu co rusz wpadam.
dz
Odpowiedz
#23
wpadam.
dzień po dniu.
właściwie to noc po nocy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości