Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boję się pisać wiersze
#1
nie jestem wzorowym człowiekiem
dlatego boję się pisać wiersze

w wierszach nie da się kłamać


05.10.2018
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#2
e tam, kłamać da się zawsze...Żaden poeta nie jest wzorowy, toż trzeba mieć zdrowo nasrane w głowie... Big Grin
Odpowiedz
#3
Aktualnie się boję jak wydobyć temat.

Tytuł już mam.

cipka artezyjska
Odpowiedz
#4
Oj, da się, da. Nie ma większych kłamców niż poeci. Co innego prozaicy - w prozie tkwi najprawdziwsza prawda Wink

Co do konstrukcji, według mnie to raczej sentencja, nie wiersz. Aczkolwiek zgrabnie wyglądałaby w kolekcji cytatów na Wikiquote... Czego Autorowi życzę z całego Mirandowego serducha.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#5
(05-10-2018, 14:53)RootsRat napisał(a): nie jestem wzorowym człowiekiem
dlatego boję się pisać wiersze

w wierszach nie da się kłamać

Fakt, wiersz potrafi obnażyć. 
Można kłamać "słowami", ale w międzywersiu. trudniej... tyle że wytrawni kłamcy bywają wszędzie. Wink

Czy "wiersze" faktycznie powinny być w bierniku? Jakoś do słowa "boję" bardziej pasuje mi dopełniacz - boję się - kogo czego. Wtedy byłoby "wierszy". Ale może zbyt prozatorsko patrzę na tę frazę?
Odpowiedz
#6
Nie bój się roots, najwyżej mnie będziesz miał na karku Angel
To faktycznie sentencja i z miniaturą poetycką nie ma nic wspólnego Cool
Odpowiedz
#7
(10-10-2018, 07:19)Tjereszkowa napisał(a):
(05-10-2018, 14:53)RootsRat napisał(a): nie jestem wzorowym człowiekiem
dlatego boję się pisać wiersze

w wierszach nie da się kłamać

Fakt, wiersz potrafi obnażyć. 
Można kłamać "słowami", ale w międzywersiu. trudniej... tyle że wytrawni kłamcy bywają wszędzie. Wink

Czy "wiersze" faktycznie powinny być w bierniku? Jakoś do słowa "boję" bardziej pasuje mi dopełniacz - boję się - kogo czego. Wtedy byłoby "wierszy". Ale może zbyt prozatorsko patrzę na tę frazę?
Mam spóźniony zapłon, ale w końcu zajarzyłam, że to "boję" to do "pisać"... Wot durak - ja. Big Grin
Odpowiedz
#8
(11-10-2018, 09:18)Tjereszkowa napisał(a):
(10-10-2018, 07:19)Tjereszkowa napisał(a):
(05-10-2018, 14:53)RootsRat napisał(a): nie jestem wzorowym człowiekiem
dlatego boję się pisać wiersze

w wierszach nie da się kłamać

Fakt, wiersz potrafi obnażyć. 
Można kłamać "słowami", ale w międzywersiu. trudniej... tyle że wytrawni kłamcy bywają wszędzie. Wink

Czy "wiersze" faktycznie powinny być w bierniku? Jakoś do słowa "boję" bardziej pasuje mi dopełniacz - boję się - kogo czego. Wtedy byłoby "wierszy". Ale może zbyt prozatorsko patrzę na tę frazę?
Mam spóźniony zapłon, ale w końcu zajarzyłam, że to "boję" to do "pisać"... Wot durak - ja. Big Grin
Grunt, że odpaliło, Tjereszkowa Angel Heart
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości