Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitewny pył
#1
Cytat:Ogłaszam nabór opowiadań do antologii, która planowo ma ukazać się latem. Jej temat przewodni stanowi szeroko pojmowane hasło „bitwa”. Może to być walna bitwa kończąca wojnę lub niewielka potyczka pośrodku lasu. Może stanowić główny temat opowiadania lub być zaledwie tłem. Ba, sama walka niekoniecznie musi być ukazana, np. tekst może opowiadać o oczekiwaniu na bitwę i kończyć się, zanim obie strony ruszą do boju.

W antologii, poza pracami laureatów, znajdzie się również opowiadanie autorstwa Ewy Paczkowskiej – młodej pisarki, która niedawno debiutowała powieścią „Kochanek Magii".

Regulamin konkursu:

1. Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę tekstów.

2. Prace muszą być związane z tematem przewodnim antologii, którym jest bitwa.

3. Każde opowiadanie musi mieć nie mniej niż 50 słów i nie więcej niż 180000.

4. Preferowane są dzieła nowe, jednak nie pogardzimy już uprzednio publikowanymi, o ile są naprawdę dobre.

5. Prace należy przysyłać w formie elektronicznej na adres wydawnictwo.mt@gmail.com z dopiskiem BITEWNY PYŁ w temacie.

6. Ostateczny termin nadsyłania prac to 7 maja.

7. Wyniku konkursu zostaną ogłoszone 7 czerwca.

8. Sześć najlepszych prac zostanie opublikowane w antologii „Bitewny pył” razem z opowiadaniem Ewy Paczkowskiej.

9. Poza publikacją nie przewidywane są żadne nagrody materialne.

http://marta-tarasiuk.blogspot.com/searc...l/Konkursy
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#2
W sumie... dopisuję do listy. Chociaż to już w formie ekspresowej, bo maj tuż tuż. Smile
Odpowiedz
#3
Minimum 50 słów? Jak miło, że ktoś w końcu pomyślał o wielbicielach krótkiej formy Big Grin Próbuję, a co!
Odpowiedz
#4
Mi się średnio widzi ten konkurs, ale jako, że mam już gotowe coś o bitwie (stare, słabe i do szlifu, ale ewidentnie o bitwie) - wysyłam!Big Grin
Odpowiedz
#5
Pamiętajcie, że nagrodą jest wyłącznie publikacja i to jak sądzę tylko w formie ebooka (tu mogę się mylić. Ale do samosprawdzenia będzie jak ulał Wink
Odpowiedz
#6
Kto z VA dostał się do finału? Przyznawać się! Tongue
Odpowiedz
#7
a Ty się dostałeś, że tak się dopominasz? Tongue Ja nawet nie startowałam, więc miałeś szansę Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#8
(21-05-2013, 22:20)kapadocja napisał(a): a Ty się dostałeś, że tak się dopominasz? Tongue

Nic nie wiem, nic nie wiem.Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości