Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biagnostyk
#1
Wirakocha (fonetycznie Warkocza) to bóstwo Indian, protoplastów wciągania nosem.
Zgoła (właściwe słowo) inaczej poszła ewolucja totemów strzegących wiosek ich północnych pobratymców - za sprawą nazwy.
Dziś podróbki, miniaturki tego reliktu kultu fallusa są sprzedawane w sexschopach.
To może tłumaczyć awarie sterujących pilotów, spóźnienia do pracy i repertuar jednego kabaretu.


Zeusa to szefowa korporacji z Olimpu z czasów, gdy nie trzeba było udawać Greka a Aniela Merkel nie weszła na hipotekę Peloponezu.
Jest starszą, mleczną intensywnie wycentrugowaną siostrą Kopernik, która ma zasługi dla nauki i kinematografii.


A ja nie jestem tekściarzem piszącym pod recital kaznodziei - zapiewajły chóru gospel ani derwiszem wojującym wiązanym w jakimś kipu, haiku, hałku-kałku, niepublicznym słowem.
Wypraszam sobie przypisywanie mi korelacji z Wszechpolskimi Amiszami.
Odpowiedz
#2
Haha dobre , dobre i z jajem Big Grin Jedyne co do poprawki to ... czcionka Big Grin Większa by sie przydała ( bo się da)
Odpowiedz
#3
Już nie wyjdę poza raczkowanie z kompem,
Dzieci wstyd pytać.
Odpowiedz
#4
Satyra na babochłopy, skrobaczki i krzykaczki, durnie nazywającymi się "feministkami". 
Nie ma co dużo gadać - kobieta powinna mieć szacunek do swojej płci i nie babrać się w brudach innych niż mężowskie skarpety i slipy Wink

Co to za czasy, gdzie kobiety idą na wojnę, a mężczyźni niańczą niemowlęta...

Ech, gdzie te baby, chciałoby się rzec, parafrazując Danutę Rinn Smile


Fajne metaforyzowanie, a łamigłówka pierwsza klasa.
Ode mnie 4/5.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#5
Tylko mi nie mów, ze Skłodowska Curie też była kobietą.
Swietny tekst.
Odpowiedz
#6
Podziękował.
Odpowiedz
#7
O! Widzę, że dałeś radę z czcionką Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#8
Dałem czternastkę.
Ale jak każdy dziadek wolę dwadziestki.
Odpowiedz
#9
Heh Big Grin Uważaj, by Cię nie posądzono o niemoralne zachowanie Wink
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości