Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Bardzo czarna kawa"[D]
#1
Stare duże łóżko a w nim:

Czarna maska i gruba opaska, czyli prawdziwa miłość – tak o tym mówią – gdzieś na boku jeszcze, metalowe kajdanki i stara popielniczka…

A ja jak zwykle wstaję skoro świt, by zaparzyć Ci kawę. Bardzo mocną, bo taką lubisz, w starej szklance. Ja nie narzekam…

A gdy pierwsze promienie słońca zalewają sypialnie, widać jak brzydki i okrutny jest ten świat. Nic się nie zmienia, mimo upływu czasu i mijających lat….
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#2
Raczej nie czytam tego typu utworu, ale ten na swój sposób mi się spodobał. Tylko wypatrzyłem kilka błędów.

Cytat:A ja jak zwykle wstaje skoro świt...
Wstaję.

Cytat:Bardzo mocną, bo taką lubisz w starej szklance.
Powinno być chyba: Bardzo mocną, bo taką lubisz, w starej szklance. ; bo to wtrącenie, tak myślę.

Ogółem trochę dobił mnie ten tekst, bo nie czuję się najlepiej. Ale oznacza to, że Ci się "udało".
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#3
Ma w sobie coś ta miniaturka, jest taka...o, właśnie. Dobijająca. Bardzo brzydki ten świat przedstawiony, negatywnie oddziałuje na czytelnika. Miałam wrażenie, że czytam wiersz.

Popraw błędy, które wypatrzył wojbik Wink
Odpowiedz
#4

Dziękuje za komentarze. No cóż, tekst dobija, bo to odzwierciedla moje wczorajsze emocje a o to filmik do tekstu

http://www.youtube.com/user/88Piramida?f...l5FvG-AKzI

...uwaga dobija

Pani Rickman

[/quote]

[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości