Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bard
#16
Zapraszam do lektury.
Odpowiedz
#17
Kurczę, na tyle błędów już zwrócili uwagę inni użytkownicy, że nie chcę się powtarzać, ale odniosę się do fabuły. Smile
Powiem szczerze: nie zwróciłam uwagi na Twoją powieść, bo jakoś nie zachęcił mnie tytuł. Jednak po dodaniu przez Ciebie komentarza w moim temacie w "Przedstaw się" z ciekawością zajrzałam tutaj.
Na początku myślałam, że będzie nudno; jakoś nie przepadam za wszystkimi wojnami itp. Ale po niedługim fragmencie wciągnęłam się i potem już nie mogłam oderwać. Opis miejsca po walce w bitwie z orkami - świetnie Ci wyszedł. Po prostu oczarował mnie ten klimat (co jest dla mnie dziwnym uczuciem, bo te zwłoki dzieci powinny być dla mnie odrażające - wcześniej wręcz nie do zniesienia było czytanie czegoś takiego). Tamten fragment pobudził we mnie wyobraźnię.
I ta powtarzająca się historia Raghvena. Ciekawa jestem dalszego rozwoju powieści. Teraz nie będę mogła doczekać się kolejnej części (bo będzie, tak?).
Oprócz błędów, których nie mogłam przeoczyć (chyba mam jakąś obsesję na punkcie błędów Smile - być może dlatego, że po zrecenzowaniu mojej pierwszej książki przez wychowawczynię zwracam również uwagę na stylistykę), troszkę mnie denerwują te nazwy własne. Jakbyś nie mógł wymyślić prostszych. Big Grin
Nie chciałam słodzić, ale coś mi nie wyszło. Wink
Pozdrawiam,
Verdi
Odpowiedz
#18
Dziękuję, Verdi, za komentarz. Tak myślałem, że to po mojej brzydkiej reklamie (ojtam, ojtam Wink) w "Przedstaw się", bo jest jakiś taki zwyczaj, że userzy nie zaglądają na dalsze strony.

Jeszcze raz dzięki za komentarz. Cieszę się ogromnie, że przypadło Ci do gustu. Hm, prostsze nazwy? No cóż, taki już urok mojego wymyślania.

Teraz dopiero będę myślał, czy warto ciągnąć ten świat dalej. Sam nie wiem, czy powstaną kolejne części.

Pozdrawiam
InF
Odpowiedz
#19
Zawsze chciałem poczytać coś ładnego o bardzie. Dobrze się w tym odnalazłeś. Podobało mi się :3
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#20
Dziękuję, Wojbiku.

Pozdrawiam ^^
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości