Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badman&Rabin
#1
Do usunięcia.
#2
Tekst mnie poraził. Stylem, słownictwem i tematyką. Błędów w nim bez liku ale te pewnie wychwycą i pokażą Ci krytycy. Ja skupię się na doznaniach czytelniczych. A te właściwie ujęłam już w pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi. Piszesz czasami bez składu i ładu, a wulgarne słownictwo jest zwyczajnie nadużywane. Tekst wymaga dopracowania a nawet gruntownego przeredagowania. Inna sprawa, że jak zaznaczyłeś miała to być powieść. Tylko czy ja jako czytelnik chciałabym zagłębić się na dłużej w tak odmalowany świat? Chyba nie. Niesmak mam po fragmencie już.
#3
Jest to tekst napisany przeze mnie już jakiś czas temu i wstawiłem go tutaj z czystej ciekawości. Spodziewałem się nieprzychylnych komentarzy, głównie ze względu na tematykę tego tworu.
Co do stylu i wulgarnego słownictwa, to wszystko jest na swoim miejscu. Tak to dokładnie miało wyglądać i przesada w "rzucaniu mięsem" jest jak najbardziej zamierzona. Tak czy siak, dziękuję za komentarz. Tekst usuwam ze względu na fakt, iż zdałem sobie sprawę z bezsensu "publikowania" go.

Trzeba było zdać sobie z tego sprawę przed opublikowaniem. 40%, pozdrawiam serdecznie.///księżniczka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości