Błękit
#1
Witam wszystkich. Chciałabym pochwalić się krótką historią obrazkową, którą niedawno stworzyłam. Zarówno krytyka, jak i pochwały mile widziane;)

[Obrazek: 2013_01_25_Blue.jpg]
[Obrazek: tumblr_mc8n6nAGxC1rjwof6o1_400.png]
Odpowiedz
#2
Podoba mi się styl jednak nie przekaz. Trudno mi nazwać to pełnoprawną historią czy choćby historyjką Tongue

Postaram się stworzyć/narysować coś bardziej wciągającego coś przedstawiającego jakiś naprawdę ciekawy los ludzi a na pewno poczytam.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#3
Dziękuję za opinięSmile Co do przekazu - nie ma go na historyjkę, masz rację, ale lubię małe formy - tak w piśmie jak w obrazie. Niemniej postaram się stworzyć coś większego, mam już nawet zarys, ale wciąż nie mam techniki. Ten komiks stworzyłam między innymi po to, żeby ćwiczyć kreskę.
[Obrazek: tumblr_mc8n6nAGxC1rjwof6o1_400.png]
Odpowiedz
#4
Naprawdę świetna kreska, bardzo skromny i prosty styl, który jednak ma w sobie coś niezwykłego. Historyjka faktycznie nie powala, ale zdecydowanie nadrabiasz talentem. Czekam na więcej Smile
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
#5
Dziękuję za ciepłe słowaSmile) żałuję, że w skanie nie widać dobrze rozświetlania białym cienkopisem. No cóż.

Jeśli komuś nie działa link, tu zamieszczam nowy: http://25.media.tumblr.com/63a19b37c1a4e...1_1280.png
[Obrazek: tumblr_mc8n6nAGxC1rjwof6o1_400.png]
Odpowiedz
#6
Podobają mi sie rysunki, masz duży talent. Powinnaś spróbować swoich sił w tworzeniu postaci do komiksu.

______________________
Zacznę używać neostrata oraz biodermokosmetyki dla zdrowia skóry.
Odpowiedz
#7
Jasne, rysunki są w porządku ale.... wyjaśnij o co w tym chodzi? Jakiś potworek wyszedł z kabiny, poszedł do innego pokoju, poklikał guziki i patrzył w księżyc, i patrzył i patrzył.... Jak już ktoś pisał "Podoba mi się styl jednak nie przekaz". Spróbuj zrobić dłuższą a konkretniejszą Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości