Błąd na stronie
#1
Widzę, że nie ma ogólnego wątku zażaleń, więc pozwolę sobie na założenie tematu. jestem nowa, ale moja pedantyczna cześć osobowości nie daje mi spokoju.

Jest mała pozostałość, pewnie po przenoszeniu forum, ale szczerze mnie denerwuje i wkurza. Pozwoliłam sobie zrobić print scena:
koniec/dół strony
niestety po kliknięciu w "Inkaustus - Forum Literackie" zostajemy odesłani do "Not Faund", czyli błąd 404.


Jest tutaj jakiś miły techniczny, który jest w stanie to poprawić? Proszę!
'I don't like the way he's kind to everyone. Look at me I have many people I hate'


Proza życia
Odpowiedz
#2
A na cóż Ci ten link sprawny, toż to dla botów jest Big Grin

Ale jak znajdę sekundkę to się temu przyjrzę. Co do wątku zażaleń, to za nie można uznać całe Propozycje Zmian Wink
Odpowiedz
#3
Aha czyli jest ok. XD

Po co? bo mam taki dryg, że jak jestem na dole strony i chcę wejść na główną to nie przenoszę się na "górę" strony, tylko klikam dolny link... i tak w kółko bo ciągle zapominam, że nie działa...

'I don't like the way he's kind to everyone. Look at me I have many people I hate'


Proza życia
Odpowiedz
#4
Mhm. Po prostu nie lubię się babrać w drobiazgach, gdy gruba robota wzywa, ale ok ok.
Odpowiedz
#5
Nie no nie musi być od razu, długi weekend jest!! Tylko delikatnie chciałam zwrócić uwagę.
Policz sobie czas na zastanowienie, czas na odpowiedź, czas na uznanie reklamacji i czas na zrobienie, no i masz ponad tydzień Big Grin
'I don't like the way he's kind to everyone. Look at me I have many people I hate'


Proza życia
Odpowiedz
#6
Zrobione Tongue
Odpowiedz
#7
<jupi>
dzięki Wink
'I don't like the way he's kind to everyone. Look at me I have many people I hate'


Proza życia
Odpowiedz
#8
Ja tylko chciałam powiedzieć, że takowy temat już istnieje :x
Odpowiedz
#9
To ja rzeknę:
'Oznacz wszystkie działy jako przeczytane' nie działa Smile Info błędu: 'Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.'
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#10
Zrobione, dzięki za uwagę. To błąd po aktualizacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości