Ave!
#1
Witam wszystkich t(fuj)ców! Pomiędzy życiowymi porażkami i meandrami, popełniam czasami literackie przestępstwa. Plątam się po różnych forach z mieszanymi uczuciami. Często mam wrażenie istnienia tam kółek różańcowych z nutą wzajemnej adoracji. Komentarze miewam złośliwe, ale nigdy obraźliwe ( choć często mam *** ochotę). Ciężko też znaleźć mi coś naprawdę trafiającego w moje gusta, bo z przyjemnością prawdziwą lubię stwierdzić, że po prostu fajne. Będzie tego. Reszta w trakcie. Parafrazując Słonimskiego: Skromność jest cechą miernot. Prawdziwy artysta kocha i ceni tylko własną sztukę. Dobre motto, nie?
Odpowiedz
#2
Witam Waszmości. [Obrazek: papa.gif]

Cytat:Skromność jest cechą miernot. Prawdziwy artysta kocha i ceni tylko własną sztukę. Dobre motto, nie?
Nie.[Obrazek: 2smiech2.gif]
Odpowiedz
#3
To na początek uzgodniliśmy stanowiska. Może miałeś ostatnio jakieś traumatyczne zdarzenie?
Odpowiedz
#4
Cytat:Może miałeś ostatnio jakieś traumatyczne zdarzenie?

Owszem. Znalazłem cztery piękne prawdziwki, z czego dwa były całkowicie robaczywe. Okropność!Sad
Odpowiedz
#5
(11-09-2014, 18:04)Gorgiasz napisał(a):
Cytat:Może miałeś ostatnio jakieś traumatyczne zdarzenie?

Owszem. Znalazłem cztery piękne prawdziwki, z czego dwa były całkowicie robaczywe. Okropność!Sad
Odpowiedz
#6
Mam swoiste " Deja vu"? Chyba się na jakimś forum, stykamy. W każdym razie, twoja trauma z prawdziwkami, tłumaczy awersję do tego typu cytatów.Angel
Odpowiedz
#7
Cytat:Chyba się na jakimś forum, stykamy.
Chyba tak.Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości