Ankieta: Czego chcielibyście mieć więcej w VA?
Ankieta jest zamknięta.
opowiadań/wierszy
22.22%
4 22.22%
artykułów tematycznych
22.22%
4 22.22%
recenzji/zapowiedzi
11.11%
2 11.11%
artykułów warsztatowych
33.33%
6 33.33%
innych rzeczy
11.11%
2 11.11%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ankieta: Czego potrzeba magazynowi?
#1
Witajcie.

Jest to jedna z ankiet badających Wasze preferencje co do treści zamieszczanych w VA oraz formy prezentacji tych treści. Chcemy dowiedzieć się więcej czego od nas oczekujecie, co Wam się podoba, co mniej, a co jest w ogóle niepotrzebne.

Ankieta dotyczy: Waszych preferencji.

Czego chcielibyście mieć więcej w VA? Opowiadań? Artykułów? Może recenzji?
Odpowiedz
#2
Oczywiście nie zabraniam się wypowiadać! Smile Wszelkie uwagi mile widziane.
Odpowiedz
#3
Ja bym poczytał więcej opowiadań w VA. Myślę, że jest z czego przebierać.Smile
Odpowiedz
#4
(02-04-2013, 20:55)Hanzo napisał(a): Ja bym poczytał więcej opowiadań w VA. Myślę, że jest z czego przebierać.Smile

Rozwińmy to Smile

Wolelibyście opowiadania, które można znaleźć na VA czy może takie, których na forum nie ma? Może np. opowiadania członków Gildii Pisarzy, których osoby nie będące członkami nie widzą? A może coś innego?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
A ja bym chętniej poczytał więcej warsztatów i rozkminek na poszczególne tematy. Kształtowanie tła utworu, konkstrukcja świata, kreacja świata, tworzenie sensownej mitologii, religijne i socjalne formowanie społeczeństwa pośród którego dzieje się akcja, sercowe rozkminy postaci, budowa scenerii miejsca akcji (jak ciekawie opisać bitwę kosmiczną) etc etc. Temat rzeka, ale na pewno musi to pisać ktoś kto się w temacie dobrze czuje. Ponadto musi być otwarty na dyskusję, bo jak wiadomo, nie ma jednej uniwersalnej rady na elementy z powyższej listy.

Co do opowiadań, jak już to opowiadania z Gildii ew. opowiadania pozaforumowe, w stylu: przyjęcie opowiadania do pisma jeżeli autor podeśle, a sam utwór się nadaje.

Hanzo, uważam, że zbyt optymistycznie podchodzisz z "Jest w czym przebierać". 50% się nie nadaje, 70% z nadających się jest nie skończone (chyba, że autor/ka skończy specjalnie dla VA samego w sobie Smile ). Te pozostałe zazwyczaj przeczytane już przez wszystkich zainteresowanych Smile
Odpowiedz
#6
Zgadzam się z przedmówcami!


Więcej opowiadań z VA plus coś wyjątkowego np spin-off opowiadania które było popularna na VA?

Zguba także dobrze kombinuje z różnego rodzaju warsztatami Tongue
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#7
Ankieta bardzo się wyrównała, czy można prosić więcej użytkowników o wypowiedź?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości