Dam zarobić
#1
Thumbs Down 
Otóż mam wielki problem. Z tego względu iż kieski ze mnie grafik i programista, przynajmniej jak na razie, muszę szukać kogoś kto zrobi dla mnie małą stronkę internetową. Ona by miała wyglądać coś w tym stylu, jeśli chodzi o rozmieszczenie:
[Obrazek: wzor_heprpen.jpg]

Nie musi wyglądać identycznie. Mam to zdjęcie ściągnięte z neta, chodzi mi tylko o podobny klimat. Obrazki to później dodałabym swoje. Potrzebuję kogoś kto zrobiłby mi tą stronkę. Grafikę+kod html czy też css. Obojętnie. Byle bym mogła później to już sama modyfikować.

Oczywiście zapłacę za to. Każdy musi z czegoś żyć. Tylko proszę o cenę, która nie przyprawi mnie o zawał. Nie jestem osobą, która mogłaby szastać kasą. Kontakt na pw proszę. Mam nadzieję, że ten post nie łąmie jakoś regulaminu. Stwierdziłam, że mogę komuś dać zarobić. Moja strona ma być prywatna, na opowiadania, artykuły i galerię.
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#2
Siloe, sądzę, że lepiej byłoby napisać CMS (abyś nie musiała za dużo grzebać i aby większość była zautomatyzowana) + szablon na CSS. CMS raczej własny, aby dostosować wszystko co trzeba do potrzeb własnych, bo znowuż Joomla za duża, a Wordpress raczej tylko pod bloga. Do tego dochodzi kwestia serwera.

Jak chcesz to możemy poważniej pogadać poprzez PW, maila lub GG (wszystko w profilu mam).
Odpowiedz
#3
spróbuj znaleźć kogoś przez zlecenia.przez.net
Odpowiedz
#4
po co, kiedy jest Zgubek? Oo'
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości