Amatorskie nagrania w domu. :D
#1
Oto moja mała próba nagrania w domu różnych instrumentów + wokal koleżanki.

http://www.youtube.com/watch?v=YoO99uJjjd0

Zawsze sobie ceniłem zdanie z forum i kiedyś bardzo mi pomogło więc mam nadzieję, że coś się w tym wątku zadzieje. Smile

Wszystko jest nagrywane amatorsko bez jakiś większych bajerów studyjnych.

Czekam na krytykę. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#2
Mimo jakichś niedociągnięć, strasznie podoba mi się jej głos.

Gitara - genialna, imo.Wydaje się być prostą melodią, ale w tej aranżacji - genialne.

Co do tych "bach, bach" (perkusja? xD), imo, za bardzo zagłuszają gitarę. i ten taki talerzyk co jakiś czas zamieniłabym na inny xD

Ogólnie, nie znam się na perkusji, mówię tylko o moich odczuciach.
Odpowiedz
#3
Bardzo miło mi się tego słuchało;] Nie przebieram w takiej muzie, a jednak ten kawałek jest minimum przyjemny; z racji literki A w APM, tym bardziej doceniam efekt pracy. Profeska;] Powiedz kolezance, że jest swietna.

Aha, co do 'bah bah' nie odniosłem podobnych wrazen, co Pepe. Jak dla mnie jest własnie w sam raz, ale powtarzam - to nie moja broszka, nie mój gust.
wlasnie puścilem sobie 3 raz;] mozna wyłapac niedoskonalosci w wokalu (btw. long as you love me? bez uprzedniego "as"? as long?) - np gdzies tam zwalnia, tak jakby sie zapędził, tak to brzmi przynajmniej; prz początku samym - ale i tak pozostaje pod wrazeniem. czekam na dalsze covery! albo co własnego??
Odpowiedz
#4
Pepe: Dzięki, koleżankę musiałem mocno motywować by chciała zaśpiewać ale w końcu się udało. Głos ma bardzo dobry. Smile
"Bach bach' to dźwięki instrumentu, który się nazywa Cajon, a dokładnie Cajon strunowy; substytut perkusji można rzecz z trochę mniejszymi możliwościami ale odpowiedni do takich nagrań. Do tego dokupiłem sobie talerz perkusyjny i taki efekt z tego wychodzi. Więcej talerzy nie mam więc nie mogę wrzucić. Big Grin

Miriad: Super, dzięki wielkie. Jest jeszcze wiele do zrobienia w kwestii jakości ale jestem dobrej myśli. Smile
W najbliższym czasie na pewno jeszcze będą ze 3 albo 4 covery, podkłady już mam sklejone tylko wokal dograć i jest. Sam osobiście też lubię śpiewać i choć nie wychodzi to mi tak dobrze jak koleżance to może coś wrzucę swojego. Smile
Cenne uwagi są zawsze bardzo pożądane. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#5
Po kolejnym przesłuchaniu zmieniam zdanie! Big Grin

Nic nie zagłusza, jest okej Big Grin
Odpowiedz
#6
Siemka,

co o tym myślicie?

http://www.youtube.com/watch?v=rojo4Fjq9Wc

Taka mała próbka. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#7
Hej, wraz z kolegą nagraliśmy cover. Powoli się rozkręcamy i będzie tego więcej. Smile

http://www.youtube.com/watch?v=yYdrHg8gDz4

Myslovitz - Peggy Brown

Czekam na wasze opinie.

Wokal kolegi a muzyka mojego wykonania.
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#8
Po pierwszysm przewsłuchaniu wydawało mi się, że coś jest nie tak. Ale teraz na spokojnie, co raz bardziej mi się podoba. Cover też całkiem cacy, czekam na kolejne odsłony
Odpowiedz
#9
Mój i kolegi cover Piosenki pisanej nocą zespołu Coma
Czekam na komentarze.

http://www.youtube.com/watch?v=syiyjA6A3S8
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#10
Całkiem nie zły kawałek w waszym wykonaniu, jedyne co mi jakoś psuło odbiór i nie pasowało moim zdaniem to pojawiające się tamburyno (pojedyncze uderzenia). Czekam na kolejne.

Pozdrawiam


E.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości