Aion
#1
Zauważyłam mnóstwo Polaczków w grze, teraz temat gier. Czy ktoś z Was pocina w Aionika? Jaką rasą, klasą, który lvl?
Odpowiedz
#2
Polaczkiem może jesteś Ty. Ja natomiast jestem POLAKIEM i z dumnie wypiętą piersią nie wstydziłem się o tym mówić w Londynie, Kairze czy Bostonie.


Acha, w Aiona gra sporo POLAKÓW. Ja również pocinałem - Asmodiański Sorcerer na poziomie 44 (jak na F2P BAAARDZO zacna gra z cudowną grafiką i niesamowicie klimatyczną ścieżką dźwiękową - indiańskie przyśpiewki w lasach Asmodian rządzą!!!), ale potem przyszły beta weekendy The Secret Worlda... a potem do drzwi mieszkania zapukał kurier ze świeżutkim, pachnącym pre-orderem, więc nie powinno nikogo dziwić, że teraz dzieło NCSoftu kurzy się u mnie na pulpicie Tongue.
Odpowiedz
#3
Jak dla mnie "Polaczkiem" nie zostało użyte obraźliwie. Przynajmniej w moim mniemaniu. Zauważ, że cała wypowiedź była zdrobniała - Aionik, Polaczek.

Przykro mi, że zabrzmiało to, jakbym wstydziła się bycia Polką - wręcz przeciwnie. Jestem straszną patriotką (ale też bez przesady, znalazłam swój złoty środek).
Odpowiedz
#4
(19-10-2012, 10:24)Pani Pepe napisał(a): Zauważyłam mnóstwo Polaczków w grze, teraz temat gier. Czy ktoś z Was pocina w Aionika? Jaką rasą, klasą, który lvl?

W Ajon gram - zrobiłem sobie przerwę i kupiłem Skyrim - dlaczego?
Miałem (teraz są już wyższe) najwyższe lv i zapanowała nuda. W Ajon warto grać bo dobra GRA. Uciekłem do nie z Forsaken World tam też miałem najwyższy lv a wiec zaczęło mnie to nudzić - wgrałem sobie Vindictus. Fioooona fajna dziewczyna i było na co popatrzeć. Nawoływali do Aiona i cała nasza paczka przeniosła się tam z Farsaken World więc i ja tam wdepnąłem.
Niema Sensu grac w AION jak się nie wejdzie w jakąś paczkę o małych i dużych levelach.
Mi się udało i dlatego dotrwałem do końca nadal mam ta postać ale tak jak pisałem pochłonięty jestem Skyrimem.
Jeśli znajdziesz paczkę i masz TS bo to podstawa do wspólnego .... to wartooooo !
Ładna i dobra to gra.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości