Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adorator pośladków
#1
Liże ci dupę
Liże dupę ci
Tak macha językiem
Więc lepiej zamknij drzwi

Ja widzę jak liże
Ty mówisz nie on nie
Schowany w głąb odbytu
Tą kupą najedz się

Kto tu jest pasożytem
Od dawna się nie wzdrygasz
A przyjdzie kiedyś taki czas
Tym gównem się wyrzygasz

Kto tu jest pasożytem
Skoro mówicie równo
A przyjdzie kiedyś taki czas
To będzie twoje gówno

Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#2
ja *** , coś TY przyjął hahhaha, ide sie wyrzygc, gdyz bardzo obrazowo przedstawiłes...coś

za to co wygwiazdkowałam masz, kolego, tygodniowego bana// kapadocja
nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
#3
Sam autor wie czy to ma mieć przesłanie czy raczej to jest napisane dla jaj. Jakby się wdrązyć w tekst to można coś w nim znaleźć. Tak mnie właśnie ciekawi czy ma czemuś służyć ; P
Odpowiedz
#4
Jestem zdenerwowany, gdyż uważam to za bardzo dobry wiersz.
Myślę, że łatwo go zrozumieć, ponieważ coraz więcej jest takich lizodupów. W pracy, w szkole...

Napisałem kilka głupich trudnych poetyckich wymiocin i teraz narzucają mi schemat oraz uprzedzenia mają, ot co!

Trudno mieć taką obronę, zważywszy na przeciwników ego.

Nie pozdrawiam, obrażam się i płaczę.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#5
Lantus, jest to może wszechobecne zjawisko (podlizywanie się), jednak przedstawianie go w poezji w taki sposób jest bezcelowe. Pisanie poezji tak "brudnym" językiem jest według mnie kaleczeniem gatunku. Owszem, używanie przekleństw nie jest wzbronione, czasami nawet wskazane, ale ten tekst krótko mówiąc jest obleśny. Jest próbą zwrócenia uwagi tytułem, i później treścią. Do niczego innego to nie prowadzi jak postrzeganie autora za kiepskiego.
Odpowiedz
#6
(21-08-2013, 22:25)Bogus napisał(a): Lantus, jest to może wszechobecne zjawisko (podlizywanie się), jednak przedstawianie go w poezji w taki sposób jest bezcelowe. Pisanie poezji tak "brudnym" językiem jest według mnie kaleczeniem gatunku. Owszem, używanie przekleństw nie jest wzbronione, czasami nawet wskazane, ale ten tekst krótko mówiąc jest obleśny. Jest próbą zwrócenia uwagi tytułem, i później treścią. Do niczego innego to nie prowadzi jak postrzeganie autora za kiepskiego.

Ktoś tu chyba tkwi w jakimś obleśnym schemacie. Szkoda.
Rozumiem, po prostu źle trafiłem.
Niektórzy wolą pszczółki i kwiatki zamiast szczerej gówności.
Jeżeli napiszę, że drzewo jest piękne, to będzie poezja - oczywiście, przecież poeci to te wrażliwe osoby achające i ochające, kiedy przeleci ptaszek. Jeżeli obok leży kupa, to nie - wtedy jest turpizm. Wolę trupizm od suchego sypania cukru-pudru.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#7
Nie to miałem na myśli, że poezja ma się tylko zachwycać. Może, i nawet musi czasem traktować o rzeczach przyziemnych i nieprzyjemnych. Ale ubieranie tego w takie słowa mija się z celem. Nie wymagam byś ubierał taką czy owaką sytuację w piękne, górnolotne słowa, ale także zachowaj umiar. Trzeba znać złoty środek.
Odpowiedz
#8
(22-08-2013, 15:56)Bogus napisał(a): Nie to miałem na myśli, że poezja ma się tylko zachwycać. Może, i nawet musi czasem traktować o rzeczach przyziemnych i nieprzyjemnych. Ale ubieranie tego w takie słowa mija się z celem. Nie wymagam byś ubierał taką czy owaką sytuację w piękne, górnolotne słowa, ale także zachowaj umiar. Trzeba znać złoty środek.

Tu chodziło o nacechowanie wiersza emocjami. Kiedy widzisz lizusa, tak sobie myślisz. Przynajmniej ja.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości