A ja mam pomysł :D
#1
Wiecie co? Może wrzucimy tu taki dział z "gafami literackimi"? Nie żeby kogoś ośmieszać. Ale umieszczać teksty, które np znaleźliśmy w internecie. Takie, co kompletnie "nie po polskiemu są". Big Grin
Ja ostatnio się uśmiałam, bo na aukcji znalazłam ogłoszenie sprzedaży auta, gdzie pan miał napisane: "Auto jeżdżone przez kobietę."
Nie wiedziałam, że można ujeżdżać auta, a już na pewno, że dryg mają do tego kobiety. Big Grin Fajnie. Wink
Odpowiedz
#2
Ale po co do tego cały dział? Jest temat w Kawiarence "Random internet stuff" gdzie można wrzucać wszystkie śmieci jakie się tylko w necie znajdzie. Także teksty i tak dalej. Nie potrzebny jest do tego nowy temat, a co dopiero dział Wink
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#3
Hmm. Może i też racja Wink
Odpowiedz
#4
Myślę, że takie "kwiatki" różnych autorów (w tym autorów z Inka) można by umieszczać właśnie w kawiarence w odpowiednim wątku. Myślę, że to byłoby nawet fajne, ale nie wiem czy autorzy by nie dostali wściekłości, gdyby to zobaczyli Big Grin
Odpowiedz
#5
Przyznam, że random internet stuff mógłby być głównie dla filmów i obrazu. Za to jakiś osobny wątek dla bubli literackich, pisarskich etc, byłby miły Smile Ale do tego przecież nie trzeba pozwolenia Big Grin
Odpowiedz
#6
Mi się pomysł podoba.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#7
Aj, aj, aj. Zgadzam się, po warunkiem, że nie znajdą się tam moje teksty, ahaha Tongue
Odpowiedz
#8
Nie mam nic przeciwko.
Odpowiedz
#9
Wow. Fajnie, że pomysł się spodobał. Ja z tym wyskoczyłam nie po to by kogoś obrażać. Broń Boże. W końcu nie trzeba podawać autora. Tak jak ja nie podałam skąd mam ten przykład z ujeżdżaniem. Wink
Odpowiedz
#10
Okej, wszystko fajnie, ale samego działu nowego tworzyć nie będziemy, bo nie ma takiego zapotrzebowania. Pomysł fajny, ale widzę to tylko jako wątek w Kawiarence, w którym moglibyśmy umieszczać kwiatki autorów. Inaczej raczej nie przejdzie Smile
Odpowiedz
#11
Zgadzam się z Dankiem,aczkolwiek trzeba uważać z tym,bo niektórzy czuli na krytykę są.
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#12
Czułym owszem, można i trzeba być, ale przeczulenie i nadwrażliwość trzeba leczyć, a taki wątek to całkiem niezły na to środek.
Odpowiedz
#13
Nadwrażliwym na krytykę proponuję 10 batów Wink

Smile // InF
Odpowiedz
#14
dobra, jestem nadwrażliwa.

proszę o 10 batów Big Grin
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#15
Moment, wymienię tylko pejcz na inny Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości