6 faktów o Tobie!
#16
1. Piszę pierwszego posta od nie pamiętam jak dawna, ale mimo nie udzielania się, czasami zaglądałem na forum.
2. Od ponad roku nie mogę skończyć pracy magisterskiej, bo patrząc jakie ameby kończą studia zwątpiłem w system edukacji.
3. Kiedy zaczynam coś pisać mam wyrzuty sumienia, że znów wymyślam jakieś pierdoły zamiast zająć się magisterką.
4. W ciągu ostatnich 2 miesięcy schudłem 12 kg, przez co mój nick przestaje powoli być gorzką autoironią.
5. Za ten punkt dostałem ostrzeżenie...
6. zatem przepraszam Smile


Nie masz czym się chwalić, za pisanie takich rzeczy dostajesz warna. To forum literackie a nie o swoich głupich, seksualnych przeżyciach. Tutaj trzeba dbać o granicę dobrego smaku.
Odpowiedz
#17
1. Mieszkam i pracuję zagranicą
2. Nie napisałem niczego konkretnego od paru lat, ale pierwsza publikacja zbliża się małymi kroczkami
3. Lubię szeroko pojętą fantastykę i zabawę z mieszaniem konwencji: magia w kosmosie; parowe pancerniki podróżujące pomiędzy odłamkami rozbitej planety? No problem.
4. Zacząłem dużo ćwiczyć ze względów zdrowotnych: fizycznych i psychicznych
5. Jestem raczej nieuprzejmy i szczery, także jeżeli coś opiniuję
6. słucham przede wszystkim muzyki ciężkiej, ale również utwory czysto intstrumentalne (pianino, instrumenty smyczkowe)
Odpowiedz
#18
E tam, seks po marihuanie jest jak najbardziej w granicach dobrego smaku Wink Vlad ma po prostu ostatnio dużo na głowie. Każdemu może się zdarzyć.
Odpowiedz
#19
Niestety, nie jest. Dlatego taka podjalem decyzje aby autor tego paskudnego wybryku zostal ukarany.

Odpowiedz
#20
O.K Wink
Odpowiedz
#21
Rozumiem, że mogło to wydać się kontrowersyjne i gdzieś na granicy dobrego smaku, ale "paskudny wybryk"? Aż tak pruderyjnie? Poza tym pisanie o tym, że "lubię muzykę poważną i wiersze Szyborskiej" to naprawdę nuuuuuda. Gdzie te czasy, kiedy prowadziłem ostre wymiany zdań na tematy światopoglądowe związane z antykoncepcją, homoseksualizmem i szeroko pojętą obyczajowością? Dość purytańsko się tu chyba zrobiło. No ale ostrzeżenie przyjmują (jak na siebie) pokornie i obiecuję przywdziać włosienicę i dostosować się do zasad Tongue A jak nie to wywalicie mnie na zbity py... ekhm, zbitą buzię.
Niech zapanuje pokój Angel

@Robespierre: Apropo Twoich słabości polecam zgłębić temat single maltów. Długo byłem wyznawcą JD, ale jednak Szkocka, Szkocka uber alles Smile
Odpowiedz
#22
W ramach akcji solidarności powinniśmy wszyscy powiedzieć, po czym lubimy. Ja lubię po Ostrygach! A Wy? Angel

PS. Okruszek, czekamy na jakieś Twoje opko. Wink
Odpowiedz
#23
Owoce morza są generalnie bardzo, bardzo, bardzo dobre Smile

Erazmus, podoba mi się Twój avatar Smile A wrzuciłem właśnie kawałeczek. Skocz do działu postapo Smile
Odpowiedz
#24
Cytat:Erazmus, podoba mi się Twój avatar
Wiem, wszyscy mi to mówią. Jest najepszy na forum. Wink

Cytat:A wrzuciłem właśnie kawałeczek. Skocz do działu postapo
Już się nim zająłem. Cool
Odpowiedz
#25
(21-09-2015, 22:51)erazmus napisał(a):
Cytat:Erazmus, podoba mi się Twój avatar
Wiem, wszyscy mi to mówią. Jest najepszy na forum. Wink

Nie.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#26
1. Jestem trochę warszawskim hipsterem, słucham Taco Hemingwaya i lubię Bobby Burgera, ale nie mieszkam w Warszawie. Dalej się kwalifikuję? Sad

2. Kompletnie nie nadaję się do oglądania seriali. Próbowałam z Grą o tron, Skinsami, Housem, Doktorem Who i Sherlockiem i tylko przy dwóch ostatnich wytrwałam relatywnie długo. Ale i tak nie skończyłam wszystkich sezonów, mimo najszczerszych chęci.

3. Bardzo lubię jeść, ale nie znoszę gotować. Jak już muszę, to coś tam zrobię, ale nawet przepisu na naleśniki szukam zawsze w internecie.

4. Marzy mi się, żeby iść na filologię czeską, ale większość ludzi próbuje mi udowodnić, jak bardzo bezrobotna będę po wszystkim.

5. Moi ulubieni pisarze to Dorota Masłowska i Ignacy Karpowicz, ale gdybym miała wymienić jedną ulubioną książkę, to wybrałabym. "Życie jest gdzie indziej" Kundery.

6. Bardzo lubię zieloną herbatę, ale tylko sypaną i tylko w 70*C :p
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
#27
1. Lubię muzykę progresywną, psychodeliczną, moje ulubione zespoły to Tool i the Mars Volta.
2. Uwielbiam dobre science fiction, moje ulubione filmy to Łowca Androidów i Odyseja Kosmiczna.
3. Mam ciśnienie krwi około 90-80.
4. Kocham komputery. Mam GTX 970 i dwie klawiatury po 500zł sztuka (wiem, mam bzika).
5. Nie potrafię wymówić poprawnie 'R'.
6. Lubię czekoladę, kawę, białe proszki.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#28
Czy wiesz że przyznawanie się do ćpania jest karalne? No chyba że chodzi ci o sól albo o cukier to spoko, nie mam nic przeciwko.

Odpowiedz
#29
Przyznawanie się do czegokolwiek, jeśli nie jest się pod przysięgą, nie jest karalne.
Kończę dyskusję.
Odpowiedz
#30
Dlaczego dla ciebie wszystko jest karalne? Mogę się nawet przyznać, że zabiłem Kennedy'ego (tak, to ja Sad)
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości