Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[+18]gdyby przepalony olej potrafił pisać wiersze
#1
trzymamy za ręce nie tych ludzi 
puszczamy wodze fantazji szalejąc 

spijamy krople euforii nie zauważając 
jak mało nas w nas jak wiele omijamy

bywa z tyłu głowy taka czerwona latarnia
pod którą kurwy szukają frajerów
te wypowiedziane w złości i te przecinkowe
są takie same jak błyskawice palące
pełne siana stodoły za oczodołami

odpływy zdarzają się coraz częściej
wykładniczo rozpieprzają impulsy
w przeciągach naginamy teraźniejszość 
miękniemy w bezwładności jak nasączona
bułka do mielonego potrzeba odpowiedniej
ilości zdarzeń spektakularnego jebnięcia

--------------------------

w razie awarii wyjmij wtyczkę z kontaktu
naklej nalepkę z trupią czaszką i spojrzyj
jak uchodzi ze mnie ostatni atom wodoru
Odpowiedz
#2
W typowym coraz łatwiej rozpoznawalnym stylu.


Mieszkam kilkanaście kilometrów od Mikułowej.
Kiedyś bodaj największej rozdzielni prądu w RWPG.

To jednak transformatorowy, przepalony, już bez domieszki alkoholu.
Przykrota nasza powszednia.
Odpowiedz
#3
Czyli "lipton" jednym słowem jak można mnie rozpoznać Big Grin
Odpowiedz
#4
tam, gdzie stan emocji, wkur********u opisujesz tak, że może się w to wpisywać każdy, niezależnie od poglądu, opcji i widzenia świata, tam zawsze oceniam wysoko. Szczerze mówiąc, choć uważam za sensowne czasami (ale naprawdę rozważnie i jedynie czasami) jednoznaczne ukierunkowanie wymowy 'ideologicznej" tekstu, konkretne, na zawsze będę zwolennikiem tekstów ponad podziałami. Ok, wyraziłem się sztucznie i sztywno. Tu wkurw zdemokratyzowałeś, albo inaczej... namalowałeś sytuację tak, że ... każdy się w nim odnajdzie. A że i przy tym aż kipi od gorzkiej ironii (która ma pomóc w leczniczej autoironii, czy do niej doprowadzić????) to oceniam jak uważam. 5/5. Tylko, walnij chopie--- plus łosiemnoście, bo zrobi to... ten,  Modern Talking, a nie... znaczy -- no!- przełożony..moderujący (Gunnar, wery sorry et ekskuze mła....und prasz'cz;aj  Towarisz'cz').. Tongue No, ja bym zrobił. Ale wiersz jak kobieta, należy zwłaszcza do Autora, choć ją innym daje... czasami przekartkować, z myślą... "nie dla psa kiełbasa (nawet wege).  A ja za kobiety facetów, których znam... się nigdy nie zabierałem. Także, tego...  nie wejdę w Twoją kobietę, znaczy w wiersz, za Ciebie... i nie dodam ... łosiemnostki... 

Ale jak dodasz, to daj komentarz i "ftedy bydzie łocyna"///

Się mi tu podobo, choć ... nie lubię wk...wiać się, ale ... jak jest to zrobione jako wersja warta skorzystania, jak tu, to... oceniam wysioko. ale terozki,  to... poczekam, i se zacytuję, jak mnie weźmie... (no, dobra, czasami ukradkiem korzystało się z usług, gdy właściciel nie widział...albo udawał że ma problemy wzrokowe... )... ale ocena będzie, jak bydzie plus cyferka i ... komentarz... informacyjny...
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#5
[+18] niechaj i tak będzie Big Grin
Odpowiedz
#6
5/5


ze szlaczkiem  Cool Big Grin Tongue Smile Undecided Sleepy Huh Smile Sad  Cool Idea Angel Cool Cool Angry (to ostatnie, aby było w duchu utworu)
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#7
Smile Dzięks
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości