Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(+18) flagą wywaliłem język na brodę (pan'tuman'o'id)
#1
***
(i szaFOTKI i
 SZAfotel i szaASZ-SZsz) (czas przegadań
 ma  taki przegad)



wciąż ten sam koło wrót pukający 
kołowrotek niezmiennych oczekiwań
po nitce do pępka
na palcach pląta-cze-(...)Się 
próbuje odczytać cokolwiek jako pismo węzełkowe


kołowrotek niezmiennych oczekiwań
kłęby i kłębki jedynie w wydechu
próbuje odczytać cokolwiek jako pismo węzełkowe
w dymie sfajczonym i tempem starej ciuchci


kłęby i kłębki jedynie w wydechu
co to wyraża się pociągiem

w dymie sfajczonym i tempem starej ciuchci
między stacjami alfa i omega


co to? wyraża się pociągiem
nie pomijając dwuznaków
między stacjami alfa i omega
grupuje snopy i potrzeby wyrazów


nie pomijając dwuznaków
(wciąż ten sam koło wrót pukający
grupuje snopy i potrzeby wyrazów
po nitce do pępka na palcach pląta-cze-(...)Się 
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#2
a taki podpuszek, pod-puszcza-czek-czkacz....
coby się możno było połodbijać, poczkać na aftora i mu zrównać ozór z ziemią... (łanne kobity mogą z języczkiem... wypluwać u-vagi...-na-Nie...) 
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#3
poza tym? poza na PLUS ŁOSI-EEE-MMMM-NOŚCIE ma istotne znaczenie z u-Vagi na ... ro©k,
 jaki nam zaczął już jakiś czas temu pan-ować...
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#4
Aftor  chyba obudził się w dobrym humorze Smile Czyżby to sprawka jakiejś łannej kobity z języczkiem? Big Grin
No, całkiem interesujący podpuszczaczek
Jako amatorka metafor pociągowych... heh... Doceniam i w ogóle. Jestem Twoją fanką Smile
Jest rytm i melodia, tylko śpiewać, Monsieur...
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#5
To jest taki mój przypadek, że synkopa nie zapewnia kopa.
O mój rozmarynie - jakoś tak
Odpowiedz
#6
CZEKAM I CZKAM NA INNYCH. Ciekawe czy ktoś zauważy "Zonka", albo... zauważy, że podpuszczanie na "zonka" to mistyfikacja. czekam na uwagi, w których usłyszę, że stara F***orma poetycka została przekroczona i to źle, albo... że to dobrze. czekam na ... czekany po łbie i ... aż się komuś zauważy- to tamto siamto, wtedy.... eDytuję tekst, zostawiając w odpowiedz, w komentarzu wierszydło, w wersji- jak wyżej, a ostatecznie będzie wersja, nawet (Może?) ze mienionym tytułem----(ABO I NIE?)

w sumie miałem tu nawet w komentarzu wkleić "schemat komentarzy pytań i zarzutów dyżurnych", aby można było czuć się wyręczonym... no, ale .... przecież nie można aż tak przesadzać i łod razu na tacy, coby brali i ino ... cytowali..(racyj? raczyj? czy łod zadu podłazić, coby zadość uczynić.. wersji serio?)











P.S. Nie zdziwiłbym się zastanawianiu nad przenoszeniem do "satyr i parodii" (a może do "społeczno-politycznych"?), ale ... pewnie lęk przed moim chichotem, albo reakcją  po takowym (i sugerowana wyżej możliwość "zmian") niestety już na fazie wstępnej... niweczy... realizację wizji...
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#7
(19-02-2018, 10:22)chmurnoryjny napisał(a): CZEKAM I CZKAM NA INNYCH. Ciekawe czy ktoś zauważy "Zonka", albo... zauważy, że podpuszczanie na "zonka" to mistyfikacja. czekam na uwagi, w których usłyszę, że stara F***orma poetycka została przekroczona i to źle, albo... że to dobrze. czekam na ... czekany po łbie i ... aż się komuś zauważy- to tamto siamto, wtedy.... eDytuję tekst, zostawiając w odpowiedz, w komentarzu wierszydło, w wersji- jak wyżej, a ostatecznie będzie wersja, nawet (Może?) ze mienionym tytułem----(ABO I NIE?)

w sumie miałem tu nawet w komentarzu wkleić "schemat komentarzy pytań i zarzutów dyżurnych", aby można było czuć się wyręczonym... no, ale .... przecież nie można aż tak przesadzać i łod razu na tacy, coby brali i ino ... cytowali..(racyj? raczyj? czy łod zadu podłazić, coby zadość uczynić.. wersji serio?)











P.S. Nie zdziwiłbym się zastanawianiu nad przenoszeniem do "satyr i parodii" (a może do "społeczno-politycznych"?), ale ... pewnie lęk przed moim chichotem, albo reakcją  po takowym (i sugerowana wyżej możliwość "zmian") niestety już na fazie wstępnej... niweczy... realizację wizji...
Nie  podpuszczaj (nie  zauważy, że  pogoda nie zawsze dla bogaczy  Big Grin  )
Odpowiedz
#8
E tam, Panowie.
Stanowczo przeceniacie domyślność samców Alfa i Omega Tongue
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#9
Ale samica ALFA się zorientowała Big Grin
Odpowiedz
#10
(19-02-2018, 13:58)Miranda Calle napisał(a): E tam, Panowie.
Stanowczo przeceniacie domyślność samców Alfa i Omega Tongue

DELTA ???? OfF(***)TOP (się wlaśnie upomniałem)
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#11
A ja tam przemilczę, gdzieś pomiędzy alfą a omegą. Czasami się podpuszczkowiujemy, czy jakoś tak z użyciem szcz.
Odpowiedz
#12
moje poczucie humoru kończy się na słuchaniu, odczytuje więc z powagą; nasuwa mi się kilka sugestii zapewne trywialnych
1. w odpowiedzi na konkretny utwór z VA /niefart językowy/
2. związane z 2018 rokiem i zagadaniem wręcz spraw istotnych
3. idąc tropem Mirandy sprawka jakiejś "łannej kobity"Smile i zarzucić na słowa  woal /ta wersja najbardziej by mi odpowiadała/

a czy przekroczenie formy? chyba już coś takiego nie istnieje w poetyce czy w sztuce
pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
#13
(19-02-2018, 20:43)goia55 napisał(a): a czy przekroczenie formy? chyba już coś takiego nie istnieje w poetyce czy w sztuce
pozdrawiam Big Grin

ano, zawsze istnieje-------------- a trza nam wiedzieć, że i inni śledzą te nasze dialogi--- może chcą "doedukowania"?- a formę przekroczono, można rzec klasyczną i widać to... a trza nawet Aftorowi wytknąć... a na inne 'warianty? odpowiedzią będzie wersja zmieniona po edycji... 

A taki, poniekąd nieco testuję... tyż komentujących... więc nie ma co się bać ostrych... krytyk... sam przeca ze sobą gadać nie byda... Tongue 
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#14
Myślę, że snopy są nieprzypadkowe...
No i w kontekście repetitio...
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#15
(19-02-2018, 08:40)chmurnoryjny napisał(a): (+18) flagą wywaliłem język na brodę po łebkach (surPanTuMA-N.N.-a!czCZO?-i.d.-deal?)

wciąż ten sam
koło wrót pukający 
kołowrotek niezmiennych oczekiwań
po nitce do pępka
na palcach pląta-cze-(...)Się 
próbuje odczytać cokolwiek jako pismo węzełkowe


kołowrotek niezmiennych oczekiwań
kłęby i kłębki jedynie w wydechu
próbuje odczytać cokolwiek jako pismo węzełkowe
w dymie sfajczonym i tempem starej ciuchci


kłęby i kłębki jedynie w wydechu
co to wyraża się pociągiem

w dymie sfajczonym i tempem starej ciuchci
między stacjami alfa i omega


co to? wyraża się pociągiem
nie pomijając dwuznaków
między stacjami alfa i omega
grupuje snopy i potrzeby wyrazów


nie pomijając dwuznaków
(wciąż ten sam koło wrót pukający
grupuje snopy i potrzeby wyrazów
po nitce do pępka na palcach pląta-cze-(...)Się 


(z-visa-po-wie-dział-wszy-bo-siwi-CV-wiSi-lala-nie-bo-na-ząb)
(i szaFOTKI i
 SZAfotel i szaASZ-SZSZSZSszszsz) (a ciągle cóś jak cios mi tu)
(albo i zgrzyta) (czas przegadań ma
 taki przegad)

Cool Cool Cool dla kronikarkiego łobuzerskiego łobowiązku zostawiom wersję zgniotowaną prowokacyjnie tu, w komentarzu.. Na górze, nie róże a wersja jak ma być. No, ... i tyle... 
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości