Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
życie...
#1
Życie ulotne jst jak jesienny wiatr...
co liście z drzew strąca.
Wystarczy jeden fałszywy ruch
a wszystko w pył się obraca..
Życie choć trudne ,ma swoje cele.
Czasem coś się chwieje, coś sie kończy a coś zaczyna...
Z czasem i to wspomnienie znika.
Czasami boli a rany są do krwi,
lecz życie wynagradza to Ci.
Wydaje Ci się że w życiu często jest nie tak, a potem
myślisz... " to jakiś znak? "
W swoim życiu spotkasz wiele dróg, lecz zanim wybierzesz posłuchaj serca słów...
Pamietaj że życie nie składa sie ze słów...
To odpowiedzialność za drugiego człowieka,to piękno które za oknem czeka...to miłość do drugiej osoby,szczeście z pokonywanej drogi...chęć osiągnięcia własnych marzeń,i nie wiedza co jeszcze może sie zdażyć...
Nie ważne czy jesteś duży czy mały. Smarkaty czy dojżały.
Życie jest jak jesienny wiatr...co liście z drzew strąca...wstarczy jeden fałszywy ruch, a wszystko w pył się obraca...
" Żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś..."
Aleksandra
Odpowiedz
#2
Zawsze tak jest. Pilnuję się, żeby nie zaglądać do działu "Poezja", a jak już zajrzę, to trafiam na coś takiego. Dodgy
Informacja: tekst nie zrobi się poetycki tylko dlatego, że będzie miał pierdylion wielokropków.
Zresztą, jak na prozę to też jest marne - banał goni banał, żadnej konkretnej czy oryginalnej myśli, patetyczny bełkot plus niechlujny zapis (choćby te spacje).
Odpowiedz
#3
Całkiem fajne, jedyne co mnie dobiło (tu zaistniało zjawisko zwane facepalm to fragment: Smarkaty czy dojrzały. Zniszczyłaś nastrój tym smarkatym). Popracuj nad ortografią (Życie ulotne jst). To do czego mogę się jeszcze przyczepić to melodyjność i dziwna budowa, ale to tylko czepianie się bo nie przeszkadzały mi one w czytaniu.
Odpowiedz
#4
Wielokropków, enterów, frazesów... Szymborska na pewno nie jest aż tak płodna.
Podpisuję się pod tym, co mówi Fraa, plus literówki, BŁĘDY ORTOGRAFICZNE (przepraszam, ale ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie), interpunkcja, pustota. Pe u es te o te a. Mniej Coelho, więcej słownika.
Odpowiedz
#5
Patos, wielokropki, źle postawione przecinki, oklepany temat i okropnie długie zdania...
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

Na początek polecam lekturę, dużo, dużo poezji, zwłaszcza 'mistrzów'.


Kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#6
Fraa i Hybrid... może wy po prostu nie rozumiecie tego co pisze i to WY jesteście puści a nie to co napisałam!
Nie będe nikomu nic udowadniac po przez te teksty bo nie musze pisze bo chce!

Dobrze, pisz, co chcesz, ale pamiętaj, że nie masz prawa obrażać użytkowników. Kolejny taki przypadek, wlepiam 20% ostrzeżenia.//InFlames
" Żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś..."
Aleksandra
Odpowiedz
#7
Boże, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, zabierz z inkaustusa wszystkich nadwrażliwych wierszokletów i nie oddawaj ich, amen.

nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#8
Wydawało mi się, że publikuje się teksty po to, by usłyszeć konstruktywną krytykę? Jeśli chcesz pisać o czymkolwiek, to najpierw przeczytaj cokolwiek poza "Dziećmi z Bullerbyn". Tyle z mojej strony na ten temat.
Odpowiedz
#9
Przystopuj, kochana, bo nie o to chodzi. Jeśli dajesz coś publice to licz się z tym, że mogą skrytykować. W tym wypadku jest co wytykać, bo w Twoim wierszu brak po prostu kreatywności, brak "Ciebie" - powtarzasz wypłowiałe frazesy i tyle.
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#10
Proponuję zejść z tematu reakcji użytkonwika: frytkaxd.

Jako moderator pouczę tylko, że jest to forum polskie, każdego obowiązuje tutaj wolność słowa o ile jest ono zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami netykiety.
Nawet sobie nie wyobrażasz jakie ja rzeczy słyszałem, gdy opublikowałem w sieci pierwszy wiersz. Nie zrozumiałe? Dokładnie. Spraw by było. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam i ostrzegam, że wątek będzie obserwowany
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#11
Zgadzam się z przedmówcą. Pracuj a dojdziesz do perfekcji. Nie każdy jest idealny.

Odpowiedz
#12
Netykieta - zbiór zasad przyzwoitego zachowywania się w sieci.

Koniec off topu.
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#13
(05-05-2011, 20:59)frytkaxd napisał(a): W swoim życiu spotkasz wiele dróg, lecz zanim wybierzesz posłuchaj serca słów...
Pamietaj że życie nie składa sie ze słów...


Dobiło mnie złożenie tych słów, tak, że oplułam monitor.
Przecież to jakaś okropna sprzeczność.

Czytając ten wiersz mam wrażenie, że napisałaś, to co ci na myśl przyszło nawet nie próbując tego jakoś złożyć, by miało sens, ręce i nogi...

Ale jak odczuwasz taką potrzebę to pisz i czytaj wiersze, zobaczysz, że słowa coraz łatwiej ci będą przychodziły.

I więcej pokory, każdy miał jakieś początki i każdy spotkał się z krytyką.

Nad wszystkim, co robię, unosi się niezłomne poczucie ironii.

Czułem się jak pływak na pełnym morzu, było wspaniale, póki pozwalałem nieść się słowom, ale kiedy próbowałem zgłębić ich znacznie, natychmiast tonąłem.


— Jim Morrison
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości