Święta Maryjo z krzyża zdjęta!
#16
Cytat:Fajnie jest "nie dorastać do kostek" i być częścią towarzystwa.
Przeważnie tak, ale bywa, że wymagają, by coś powiedzieć, a wszystko, o czym myślisz, zdaje się głupotą albo komunałemTongue
Odpowiedz
#17
Pierdzielenie o tej mądrości. Każdy jest mądry doświadczony lub inteligentny w jakiś sposób i w jakimś stopniu. Wieloryby, drechole, ćpuni, margines społeczny. Powiedziałabym nawet, że mają wybitną inteligencję emocjonalną.
To trochę jak porównywanie się butami, gdzie marek, krojów, zastosowań i odbiorców jest od groma.
Pokory, altruizmu, empatii, moi drodzy. Codziennie część ich w nas umiera i codziennie pozbawia intelektualnej lekkości.

Anyway, co do linka - jestem przekonana, że miejsce pasztetu jest w biedronce. Każdy to wie, więc i wchodzi na własną odpowiedzialność. Wink
Odpowiedz
#18
(07-03-2016, 20:20)kubutek28 napisał(a): ...wymagają, by coś powiedzieć, a wszystko, o czym myślisz, zdaje się głupotą albo komunałem
...i wtedy sprawdza się kolejne porzekadło o tym, że milczenie jest złotem. A taka uwaga bardziej praktyczna: trzeba myślieć, co się mówi, a nie o sobie, nie o pozycjonowaniu własnej osoby w hierarchii... wiem, trudne, mi przynajmniej trudność sprawia, ale jak się uda, to nawet wiedząc mniej, do dyskusji coś wnieść można.

(07-03-2016, 20:26)BEL6 napisał(a): Pierdzielenie o tej mądrości.
Jednak pierdzielić warto.

(07-03-2016, 20:26)BEL6 napisał(a): Każdy jest mądry doświadczony lub inteligentny w jakiś sposób i w jakimś stopniu.
Czy nie miesza nam się wiedza z mądrością? Chyba miesza.

(07-03-2016, 20:26)BEL6 napisał(a): To trochę jak porównywanie się butami, gdzie marek, krojów, zastosowań i odbiorców jest od groma.
Buty mają być wygodne i trwałe. Tam, gdzie rywalizacja się zaczyna, kwestie zasadnicze łatwo stracić z oczu.

(07-03-2016, 20:26)BEL6 napisał(a): Pokory, altruizmu, empatii, moi drodzy. Codziennie część ich w nas umiera i codziennie pozbawia intelektualnej lekkości.
Chaotyczne, chociaż fajnie zabrzmiało. Mogłabyś uściślić i rozwinąć?
Odpowiedz
#19
Szczepanie :p
Nie chce mi się odpisywać, wybacz. Sad

Interpretowane jest trudne, dlatego tylko je udajemy. Wink
Miłego kminienia, drodzy! Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości