Błędy po zmianach
#16
Cytat:Podejrzewam, że taki limit był przy którejś wcześniejszej wersji oprogramowania forum. Musiało być to jednak bardzo dawno.

To więc, warto odpowiednio zmienić regulamin i FAQ, żeby nie wprowadzały w błąd.
Odpowiedz
#17
(07-12-2018, 22:29)D.M. napisał(a):
Cytat:Podejrzewam, że taki limit był przy którejś wcześniejszej wersji oprogramowania forum. Musiało być to jednak bardzo dawno.

To więc, warto odpowiednio zmienić regulamin i FAQ, żeby nie wprowadzały w błąd.

Musimy w ekipie forum przedyskutować, czy zmienić zapisy czy przywrócić ograniczenia.
Odpowiedz
#18
W związku ze zmianą punktu 8 FAQ, warto trochę zmienić pierwsze zdanie punktu 9: skreślić z niego słowa "podobnie jak w powyższym przykładzie".
Odpowiedz
#19
Chcę zauważyć, że Regulamin zawiera niektóre przestarzałe postanowienia, które dawno są ignorowane, ale wciąż nie są zmieniane. Uważam, że warto wprowadzić zmiany, żeby tekst Regulaminu prawdziwie przedstawiał reguły korzystania z forum. Nawet twierdzenia o edycji postów, omawiane wcześniej w tym wątku, zostały zmienione tylko w FAQ, ale nie w Regulaminie (rozdział IV, punkt 1, podpunkt "f"). Podejrzewam, że powinien być usunięty też np. podpunkt "j" punktu 9 rozdziału III.
Odpowiedz
#20
Uwielbiam prawników. Prawie tak jak biurokratów podporządkowanym prawnikom.
We Wszechświecie Poezji punkt ósmy FAQ uzyskuje znaczenie dziewiątego/przez parę innych po spełnieniu dwóch opowiadań, albo jednego wiersza, który ocenię pozytywnie.

Alchemik
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#21
Umarłam Smile)
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#22
Cytat:Uwielbiam prawników. Prawie tak jak biurokratów podporządkowanym prawnikom.
We Wszechświecie Poezji punkt ósmy FAQ uzyskuje znaczenie dziewiątego/przez parę innych po spełnieniu dwóch opowiadań, albo jednego wiersza, który ocenię pozytywnie.

Alchemik

Trrrrrr! Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości