Myśl tygodnia
#46
,,Co by się stało, gdyby Śmierć umarła?"
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#47
Lepiej się nie doceniać i być potem mile zaskoczonym, niż przecenić i się rozczarować.
Odpowiedz
#48
Im wyżej się jest, tym niżej i boleśniej się upada. Z drugiej strony, im głębszego dna się dotknęło, tym wyższe niebo do zdobycia.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#49
Mądrość, wiedza i inteligencja to trzy różne rzeczy. Człowiek mądry potrafi rozwiązać każdy problem, jeśli ma wiedzę, może ją przy tym wykorzystać, a dzięki inteligencji zrobi to w możliwie najprostszy i najefektywniejszy sposób.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#50
,,Nauczyciel przyrody mówi, iż świat stworzyła natura, a katecheta, że Bóg. W co wierzyć?"
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#51
# "Kto nigdy nie przegrał, ten tak naprawdę nigdy nie walczył"*

*- myśl choć nie moja, jest jednak wg. mnie bardzo celna i wartościowa. Mimo, że nie jest autorska, nie mogłem się oprzeć przemożnej chęci wstawienia jej tutaj.- wyznał Almuric ze skruchą.

Szkoda, że nie Twoja, bo wartościowa. Niestety nie będzie brana pod uwagę w konkursie. // Kot
Odpowiedz
#52
"Bóg jest naturą, natura Bogiem... A my ciągle sobie to piekło tworzymy"
Odpowiedz
#53
Kobieta nigdy nie zrozumie mężczyzny. Jej umysł, oparty na matematyce chaosu, załamuje się w konfrontacji z prostotą i przejrzystością męskiej myśli opartej na logice.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#54
Nie oceniaj po pozorach. Ten łysy w garniturze też jest mordercą. Wiecznie zabija nudę.
Zam­knięci w pik­se­lach z cza­sem łączy­my tyl­ko trzy barwy...

© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odpowiedz
#55
Oto moja refleksja dotycząca infantylności przemysłu reklamowego sprowadzającego rolę ludzi do bezmyślnego bydła mającego tylko kupować oraz spotykanej na każdym kroku głupoty:

Niebawem w toku ewolucji ludziom zanikną mózgi, gdyż w dzisiejszym świecie przestają być potrzebne.
Odpowiedz
#56
Rozum jest potrzebny do funkcjonowania i pojmowania , więc używajmy go mądrze w codziennym życiu .
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
#57
Poeci i pisarze to tacy ludzie, którzy potrafią płakać bez łez.

Kto nigdy nie wierzył niech pewnym będzie że i w niego wierzyć przestaną.
Odpowiedz
#58
Łatwo być chuliganem kiedy system jest pobłażliwy.
Odpowiedz
#59
Wszyscy mamy wizje - ale nie wszyscy chcą ich słuchać.

Błądzić jest rzeczą ludzką, użalać się nad błędami, jest totalną głupotą.
Odpowiedz
#60
Miłość jest jak lody czekoladowe – słodka, ale potrafi przyprawić o ból zęba.
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości