Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odkrywanie kart
#16
Jazzy, dzięki za komentarz.

Pozdrawiam,

Kheira.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#17
Ty potrafisz zbudować taki klimat, że człowiek nie wie, co powiedzieć. Chętnie wzięłabym do ręki tomik Twoich wierszy - odlot do innego świata gwarantowany.
Gratuluję kolejnego świetnego tekstu Smile
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#18
Mes, cieszę się, że wiersz Ci się podoba. Dziękuję za komentarz.

P.S. Nie odważyłabym się wydać tomiku. Jestem zbyt samokrytyczna.

Pozdrawiam,

Kheira.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#19
Tutaj przedstawiam wam minimalizm moi drodzy, jak powinien wyglądaćSmile
Ocena wiadomaSmile
Pozdrawiam.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#20
Ładny utwór, nie powiem. Bardzo plastyczny, wiele można wcisnąć między wypowiedziane słowa. Ale skąd cały ten zachwyt się bierze, to ja niestety nie wiem. Ktoś mi kiedyś powiedział - napisał - że poezja nie skupia się wyłącznie na wplątywaniu wyrazów w dziwaczne związki. Po zastanowieniu, przytaknąłem.
Przeglądam zatem wiersz raz jeszcze i wciąż nie widzę sensu w tym wszystkim. To nic, ja nie poeta, ja nie muszę. Szukam zatem dalej, przetrząsam komentarze. W nadziei na wyjaśnienie ogólnego zachwytu z przykrością odkrywam, że nikt nie analizuje wiersza. Nikt, w żaden sposób. Widzę tu tylko "brawo", kolejne "brawo", "świetny wiersz", "oczywistą ocenę zostawiam". Szkoda, bardzo chcę zrozumieć.
Niemniej, ładny styl i ciekawe połączenia wyrazów. Nie wiem, czy oszczędność w słowa oceniać na plus, ale chyba tak, bo utwór wydaje się elegancki i poukładany. Gdybym miał moc, dałbym trzy na pięć.
Odpowiedz
#21
Bo te wiersz jest samowyjaśniający się... Smile


(30-04-2011, 18:07)Kheira napisał(a):
kiedy kobieta zaciąga się
mężczyzną

nieśpiesznie
lepkimi palcami

diabeł zamyka drzwi
za wstydem

(18.07.2010)

Kiedy kobieta robi facetowi dobrze, powoli a dobrze, lepkimi palcami (chyba nie muszę tłumaczyć), to nawet diabłowi wstyd, taka jest wyuzdana. O_o
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#22
Cytat:Kiedy kobieta robi facetowi dobrze, powoli a dobrze, lepkimi palcami (chyba nie muszę tłumaczyć), to nawet diabłowi wstyd, taka jest wyuzdana. O_o

Ten podmiot liryczny he he?
Jakbym o sobie czytała. Widać, że noc nadchodzi. Nie jedna na świecie wyuzdana kobitaBig Grin
A, że do mnie przemawia, to wiadomo. Lepkie palce tworzą rozkosz xD
Hyhm, niezła perwersja.

Brawo za wiersz Kheiro!
Wejdź w końcu na VA plisssssssssssssSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#23
rootsrat, dzięki, na to wyjaśnienie czekałem. Blush Nie sądziłem, że będzie tutaj tak płytko i bezmorałowo, no ale sens już jest. Podtrzymuję swoje wnioski, elegancki i ciekawy utwór, ale puenta żadna.
Odpowiedz
#24
Ujmę to tak, kobieta gra pierwsze skrzypce i jej odlot jest na tyle ważny, że diabeł ( rodzaj męski) - może tylko pokulić ogon.
W sumie wychodzi na to, że kobiecy orgazm jest zdecydowanie bardziej barwny niż męski ( mucha plujka) - skoro diabeł ten nasz ideał kuszenia musi zmykać.

Gratulacje keira, każdy twój wiersz to miniaturka cudów poezjiSmile
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#25
(16-01-2013, 17:50)viosenna napisał(a): Ujmę to tak, kobieta gra pierwsze skrzypce i jej odlot jest na tyle ważny, że diabeł ( rodzaj męski) - może tylko pokulić ogon.
W sumie wychodzi na to, że kobiecy orgazm jest zdecydowanie bardziej barwny niż męski ( mucha plujka) - skoro diabeł ten nasz ideał kuszenia musi zmykać.

Gratulacje keira, każdy twój wiersz to miniaturka cudów poezjiSmile

Nie da się ukryćSmile
Explose...
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#26
(15-01-2013, 23:16)rootsrat napisał(a): Bo te wiersz jest samowyjaśniający się... Smile


(30-04-2011, 18:07)Kheira napisał(a):
kiedy kobieta zaciąga się
mężczyzną

nieśpiesznie
lepkimi palcami

diabeł zamyka drzwi
za wstydem

(18.07.2010)

Kiedy kobieta robi facetowi dobrze, powoli a dobrze, lepkimi palcami (chyba nie muszę tłumaczyć), to nawet diabłowi wstyd, taka jest wyuzdana. O_o

Nic ciekawego, raczej wulgarne, a już te lepkie palce są wstydem.
Po prostu wyuzdane. Niesmak.
Ale co kto lubi. Cool

[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#27
hiehie... się tu dziewczynki ostatnio rozpuszczają, i dobrze, bo ta nienasycona rozpusta im siedzi tam, niech wyłazi śliczna, się pochowała... erotyczki szukeją wtyczki, tej.

w każdy razie! - ja mam jedną uwagę co do tekstu: dałbym "niespiesznie", zamiast formy "nieśpiesznie", bo "niespiesznie" ma taki subtelniejszy, w tym przypadku bardziej śliski, gładszy wydzwięk, a w tym przypadku, jako facet, faworyzuję brak śćźń i innych dowcipów w stylu "KAZAKHSTAN". To musi iść gładko dziewczęta, gładko! Jak po maśle!

Lepkie palce i diabeł się zawstydził. Nie no metafora super, ale viosenna, nie daj się zwieść - to był diabełek jakiś, najwyżej przydupas Lucyfera. Ojojoj... oby takich więcej dziewuchy, pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości