Ankieta: Do którego działu Twórczości zaglądasz najchętniej?
Ankieta jest zamknięta.
Fantastyka
34.78%
40 34.78%
Dramat
1.74%
2 1.74%
Akcja
2.61%
3 2.61%
Obyczajowe/Psychologiczne
13.04%
15 13.04%
Satyryczne/Parodie
2.61%
3 2.61%
Publicystyka
2.61%
3 2.61%
Poezja
19.13%
22 19.13%
Miniatury literackie
20.00%
23 20.00%
Fanfiction
3.48%
4 3.48%
Razem 115 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Do którego działu z Twórczości zaglądasz najchętniej i dlaczego?
#16
90% fantastyka - czasem można znaleźć tam nparawdę ciekawe pisadełka.
10% publicystyka - a tak jakoś..bo lubięSmile
Jgbart, proud to be a member of Forum Literackie Inkaustus since Nov 2009.
http://www.youtube.com/watch?v=4LY-n9nx5...re=related

Necronomicon " Possesed Again" \m/
Necrophobic "Hrimthursum" \m/

EVERYONE AGAINST EVERYONE - CHAOS!
Odpowiedz
#17
Do fantastyki się nawet nie zbliżam. Przesyt.
Zerkam z ciekawością do fanfiction, bo to taki biedny, zaniedbany przez wszystkich dział (szukam chętnych do pojedynków fandomowych!). Czytam publicystykę, wpadam do miniatur.
Odpowiedz
#18
A ja czytam właściwie wszystkie działy. Poza fantastyką - nie znam się na tym kompletnie (przeczytałam w życiu możedwie książki o tej tematyce).
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#19
Od razu zacznę, że nie cierpię fantastyki. Ciągle zaglądam do poezji, miniatur i psychologicznych. Ale resztę też przeglądam.
Rzadko komentuję, bo jestem blondynką tak jak to nana ładnie określiła Wink
Czytam, bo lubię czytać i czasem zachwycić się czymś dobrym. Inspiracji raczej nie szukam, jak już to podpatruję jak inni radzą sobie w różnych stylistykach. Ogólnie mi się tutaj podoba.
Odpowiedz
#20
Mnie męczy czytanie dłuższych tekstów na laptopie. Nie lubię i już. Jestem raczej z tych, którzy preferują czucie kartek pod palcami, ciężar książki w dłoniach i zapach papieru. Więc wybrałam miniatury.
Nie ukrywam, że czytam też i inne działy, ale! Właśnie, ale. Druga sprawa - jestem leniem. Strasznym leniem. Jeszcze w wakacje wpadłam na jakiś tekst, nie pamiętam, w którym dziale. Bardzo długi tekst. To był początek mojej zabawy w komentowanie. I cóż. Spędziłam nad komentarzem, bez przerwy, lekko ponad cztery godziny. Teraz chyba boję się długich tekstów. Bo dziwnie się czuję, nie zostawiając po sobie śladu [takie przyzwyczajenie].

Poezja. Dlaczego poezja? Bo lubię Tongue Może i się nie znam, ale lubię. Może nie kojarzę poetów, ale lubię czytać. Tak mam i już. I kij mnie obchodzi, co kto o tym myśli Tongue
Odpowiedz
#21
Najbardziej lubię fantastykę, a zwłaszcza baśnie, ponieważ fajnie przez moment całkowicie oderwać się od rzeczywistości. Poza tym miniatury - jeżeli ma się tylko chwilę czasu są idealne, podobnie jak poezja. Od czasu do czasu przeglądam także wszystkie inne działy. Smile
"Zdaje mi się, że widzę... gdzie? Przed oczyma duszy mojej" - William Szekspir
Odpowiedz
#22
Najwięcej zaglądam do fantastyki i poezji, bo po prostu najbardziej lubię. Zaraz po nich są obyczajówki i miniatury.
Odpowiedz
#23
Obyczajowo/psychologiczne, miniatury. Jak nie znajdę tam nic nowego to zajrzę też do Akcji i Fantastyki.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#24
Ja lubię:
Fantastykę - bo czasami warto oderwać się od tego "dzisiaj";
Dramaty - bo w człowieku drzemie coś na miarę samozagłady;
Obyczajowo/psychologiczne - ponieważ każdy problem ma swoje źródło.

Do poezji nie zaglądam, nie dlatego że nie lubię. Nie znam się na niej. Ja z tych co ckliwie tandetnymi wierszydełkami się zachwyca. Wink
Co prawda nie lubię z byt długich tekstów czytać na kompie. Męczy oczy, ale proza to klimat w którym najlepiej się czuję.
Odpowiedz
#25
Głównie fantastyka. "Przedstaw się" się liczy? Nie? Ok. No to jeszcze akcja, bo są tam fajne ala kryminały. A fantasy po je lubię.
Odpowiedz
#26
Fantastyka -> Horror. Ze względu na zainteresowania, a także pisaną właśnie pracę licencjacką. chociaż tak na prawdę ostatnio na Inku czytam wszystko, zaglądam nawet do poezji, bo często z braku czasu nie mogę pozwolić sobie na lekturę dłuższego opowiadania.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#27
Fantastyka. Po prostu w nich się dzieje najwięcej i jest w nich sporo nierealnych rzeczy. Można się oderwać od rzeczywistości Smile
Odpowiedz
#28
Najczęściej zaglądam do fantastyki, bo od urodzenia fascynuję się istotami i zjawiskami, w które mało kto wierzy Tongue Sama raczkuję w tym gatunku i co jakiś czas lubię poczytać teksty innych osób. Zdarzy mi się odwiedzić również miniatury literackie i poezję. Dlaczego? Bo krótkie, a ja nie zawsze mam czas i chęci na coś dłuższego. Rolleyes
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#29
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie! Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#30
Najczęściej poezja, miniatury literackie - bo krótkie, i ponieważ zwyczajnie lubię. Uwielbiam zagłębiać się w wierszach, szukać jakiegoś sensu w metaforach. A miniatury literackie zachęcają mnie tym, że są najbardziej dopracowane i z reguły jest tam sam najciekawszy moment- bez większej oprawy.
A gdy najdzie mnie ochota na coś dłuższego, z fabułą i wypychaczem, to zaglądam do fantastyki. Mój ulubiony gatunek, chociaż często zaniedbywany z lenistwa. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości