Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upał (mini miniatura)
#1
(W sumie nie chciałam tego publikować, bo króciutkie... Ale...)


Rozpoczynasz wędrówkę na karku. Muskasz płatek ucha...
Schodzisz w dół.
Delikatnie łaskoczesz szyję. Znaczysz wilgotny ślad na obojczyku, uwielbiam pieszczoty tego miejsca. Potrafią przyprawić o szybsze bicie serca.
Po chwili wahania schodzisz jeszcze niżej.
Lekko dotykasz krągłość piersi, zatrzymujesz się dłużej przy brodawce sutka. Nie wiem, czy w pewien sposób cię zachwyciła, ale poświęcasz jej dużo czasu.
Ciekawie kontrastujesz z opaloną skórą.
Subtelnie przechodzisz przez łuk talii. Skąd wiesz, co ja tak naprawdę lubię?
Twoje pieszczoty są coraz delikatniejsze...
Lubię patrzeć, jak wędrujesz w dół, ku biodrze, jak gładzisz skórę uda i skręcasz w dół, pod kolano.
Twoja pieszczota trwa jeszcze chwilę.
Muskasz gładką, miękką skórę łydki...
Dochodzisz do pięty...
I znikasz.


Czy wszystkie krople potu muszą być takie same?!
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#2
Erotycznie... i z humorem (żeby nie powiedzieć z jajem ;p ). Węszyłem jakiś podstęp od początku, ale na to bym nie wpadł ;p No cóż... żeby tak być ta kropelką potu... ;p
Namaste, Tygerski
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#3
Bardzo dobry pomysł i wykonanie. Poza tym z poczuciem humoru!

Idealnie, że tak krótko. Pozostaje niedosyt!


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
rewelacyjne! i poprawnie skonstruowane- puenta na końcu- prosta i dosadna. chylę czoła przed tobą Ero...
Odpowiedz
#5
Szczerze mówiąc, to na początku myślałem, ze chodzi o promyk słońca, ale kropla potu też było w mych obliczeniach ;p Krótkie, dosadne, poetyckie, zabawne. Tak można skomentować tą pracę Smile
Pozdro.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#6
Piękne, Ero Big Grin Kojarzyło mi się od początku z jakąś kropelką. Genialnie skonstruowane, mimo że takie krótkie Smile Erotyk z kropelką w roli głównej, toż to jakaś perwersja Big Grin Pozdrawiam, Kaprys
Odpowiedz
#7
KroplopotofiliaBig Grin
Muszę przyznać, że mistrzowsko to skonstruowałaśSmile Ci, co mówią, że za krótkie, niech poważnie się zastanowią, czy wydłużenie tego tekstu miałoby sens i wyszłoby mu na dobre. Według mnie idealnie jest tak, jak jestSmile
Ostatnie zdanie bym jakoś inaczej napisał...tylko nie wiem, jak Tongue W każdym razie w jakiś inny sposób, innymi słowami zasygnalizowałbym, że chodzi o kroplę potu. Niemniej istniejąca forma również jest super Wink

Pozdrów się!
Dis
Odpowiedz
#8
Kroplopotofilia Big Grin
Dziękuję wszystkim za uwagę i komentarze Smile
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#9
Perwersyjnie, obrazowo i pobudzająco. Świetne! No i cóż za wysublimowany fetysz.. Big Grin Gratuluję sensualności i odczuć.

::EDIT:: Chociaż... ten ostatni wers trochę zbyt dosłowny, odziera tekst z poetyckości, imho.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#10
Filuternie figlarna miniaturka. Nawet nie będę udawał, że byłem bliski odgadnięcia kim jest ten zmysłowy eksplorator.
Brawo Big Grin
http://reflektorbossa.pl/
Blog o kolarstwie. Zapraszam zainteresowanych.
Odpowiedz
#11
Witaj,

Bardzo ciekawy pomysł, bardzo dobrze rozpisany. Podobało mi się - było subtelnie, delikatnie i kobieco. Końcówka mnie zaskoczyła. Było w sam raz, ani za długo, ani za krótko. Gratuluję.

MOJE SUGESTIE:

Delikatnie łaskoczesz moją szyję. - wytnij> moją
Znaczysz wilgotny ślad na moim obojczyku - wytnij> moim
Ciekawie kontrastujesz z moją opaloną skórą. - wytnij> moją

Dużo weny życzę, pozdrawiam,
Lilith
Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj.
William Shakespeare
[Obrazek: gildiaPiecz1.jpg]
Odpowiedz
#12
Dziękuję za uwagę i uwagi Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#13
O jeżu kolczasty, Ero!

Rozłożyłaś mnie na łopaty. Poważnie. Nokautem mnie załatwiłaś. Świetne! Fakt, że przeczytałam komentarz Tajgera, ale... Kurcze, powstrzymywałam się, żeby nie przeczytać końcówki, udało się i... Gdyby to było krzesło, zamiast fotela, spadłabym xD Piknie!

Cytat:Rozpoczynasz wędrówkę za moim uchem. Muskasz płatek ucha...

Tu mi tylko to zgrzytnęło.
Odpowiedz
#14
Za chwilkę coś wymyślę a propos tego ucha.
Dziękuję Duś za trochę miodku i wazelinki Big Grin
Cytat:Kiedy wypuszczam z papierosa dym
chcę poczuć to znów.
Bo nie wiem gdzie teraz jesteś Ty,
a chciałbym chyba byś była tu.
Odpowiedz
#15
O ja Cię. Fajnie to wyszło. Naprawdę już myślałem, że nic ciekawego dziś tu nie znajdę Wink Uwielbiam zabawy słowem. Ni to proza, ni to poezja. Scenka, slajd i króciutki zapis chwili. I pomysłu. Tak, pomysłu przede wszystkim. Ktoś tu kiedyś mówił coś o erekcjato. Pomału, dzięki tego typu tekstom, serio zaczynam kumać, o co chodzi.

A wiesz, czemu? Bo jest bardzo kobieco. Mistrzowsko subtelnie. W anatomii jest takie pojęcie – topografia. I Ty to pokazałaś z wdziękiem i klasą. Najwspanialszy widok po przebudzeniu. Nie landszaft za oknem, pejzaż obok.

Poza tym:
Cytat:Lubię patrzeć jak wędrujesz w dół
Zabrakło przecinaka przed ‘jak’.

I może tylko – na Twoim miejscu – zastanowiłbym się nad sensem niektórych wielokropków. Choć być może, że jak zwykle chcę po prostu na coś ponarzekać Wink

Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.


Słownictwo. K.
Ale to był serio eufemizm Wink //er
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości