Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misterium śmierci mojej matki
#1
noszę go w pudełeczku wyścielonym watą
prawie wcale nie rozmawiamy
ale wiem że słucha bicia serca
jeszcze nie wiem kim zostanę
może jak on bezradnie rozłożę ręce
i będę patrzył na prawdziwych poetów
którzy piszą o umieraniu
Odpowiedz
#2
Może nie każdy poeta pisze o umieraniu, ale każdy karmi się własnym cierpieniem - ignorowanie cierpienia czasem pomaga, ale zapominanie rodzi gorycz.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(25-10-2018, 09:37)kubutek28 napisał(a): Może nie każdy poeta pisze o umieraniu, ale każdy karmi się własnym cierpieniem - ignorowanie cierpienia czasem pomaga, ale zapominanie rodzi gorycz.

Pozdrawiam.

Dokładnie
Odpowiedz
#4
Jest w tym wierszu coś niesamowicie prawdziwego. Nieoklepanego, niewyświechtanego. Frazy, które brzmią czysto, płyną prosto z serca. Jest w tym pewna naiwność, ale taka czuła, że nie da się go zjechać, po prostu się nie da. Dla mnie bardzo dobry, szczery akt miłości. A jednocześnie skromności i naprawdę wielkiej cnoty. Osobiście Ci dziękuję za ten wiersz, ZiKo. I, ponieważ nic więcej nie mogę, pozostawię 5 gwiazdek.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#5
(26-10-2018, 19:57)Miranda Calle napisał(a): Jest w tym wierszu coś niesamowicie prawdziwego. Nieoklepanego, niewyświechtanego. Frazy, które brzmią czysto, płyną prosto z serca. Jest w tym pewna naiwność, ale taka czuła, że nie da się go zjechać, po prostu się nie da. Dla mnie bardzo dobry, szczery akt miłości. A jednocześnie skromności i naprawdę wielkiej cnoty. Osobiście Ci dziękuję za ten wiersz, ZiKo. I, ponieważ nic więcej nie mogę, pozostawię 5 gwiazdek.
Dziękuję
Odpowiedz
#6
Prawda, każdy ma takie pudełeczko (chociaż nie każdy o tym wiem). Świetny wiersz.
Odpowiedz
#7
Przy takim wierszu, zamierają słowa. Ale musiałam dać znak i podziękować.
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#8
(29-10-2018, 00:52)Julia napisał(a): Przy takim wierszu, zamierają słowa. Ale musiałam dać znak i podziękować.

Dziękuję

(28-10-2018, 20:26)Marcin Sztelak napisał(a): Prawda, każdy ma takie pudełeczko (chociaż nie każdy o tym wiem). Świetny wiersz.

Dzięki!
Odpowiedz
#9
bez dwóch pierwszych słów i zapis lepszy i przekaz /wg mnie/
Odpowiedz
#10
(29-10-2018, 11:03)Grain napisał(a): bez dwóch pierwszych słów i zapis lepszy i przekaz /wg mnie/

Bardzo newykluczone. Smile 
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości