Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W każdej szczelinie jest przepaść (poprawiony)
#46
Ależ to nie tak - na tym forum staramy się wydobyć z utworu najwięcej, co się da, stąd te komentarze (szczęściara z Ciebie, ostatnio niewiele ich było - ot, sezon urlopowy). VA to nie forum profesjonalistów - mamy tu i znawców i profanów. Ich opinie mogą pomóc w osiągnięciu ideału - jeśli Autor zechce skorzystać z rad.
A najtrudniejsze jest właśnie przyjęcie krytyki.
Ty masz tak ugruntowane poczucie wartości, Julio, że niestraszna Ci krytyka. Wyciągasz z niej naukę, nie zniechęcasz się.
I jak mówiłam wcześniej - będę z Tobą bronić patosu jak niepodległości. Jeśli zajdzie taka potrzeba.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#47
(21-07-2018, 19:41)Miranda Calle napisał(a): Ależ to nie tak - na tym forum staramy się wydobyć z utworu najwięcej, co się da, stąd te komentarze (szczęściara z Ciebie, ostatnio niewiele ich było - ot, sezon urlopowy). VA to nie forum profesjonalistów - mamy tu i znawców i profanów. Ich opinie mogą pomóc w osiągnięciu ideału - jeśli Autor zechce skorzystać z rad.
A najtrudniejsze jest właśnie przyjęcie krytyki.
Ty masz tak ugruntowane poczucie wartości, Julio, że niestraszna Ci krytyka. Wyciągasz z niej naukę, nie zniechęcasz się.
I jak mówiłam wcześniej - będę z Tobą bronić patosu jak niepodległości. Jeśli zajdzie taka potrzeba.

Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#48
W sierpniu i wrześniu czterdziestego czwartego, Niemcy przygotowali w Warszawie tereny pod inwestycje.
Jesteśmy im wdzięczni za obecny wygląd stolicy, bo bez nich nic by się zrobić nie dało.
Głupota zawsze ma swój kres.
Odpowiedz
#49
Mirku, co ma to wspólnego z wierszem Julii?
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#50
Taka metafora do wiersza w zasranej cipie.
Trzeba tylko ją odczytać.
Odpowiedz
#51
Bardzo śmieszne. Przez wzgląd na Autorkę i jej wiersz nie będę kontynuować tej "rozmowy".
Pozdrawiam.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#52
Słusznie.
Dodajmy metaforę symbolu Kanady.
Odzdrawiam.
Odpowiedz
#53
Czy mam wyprowadzić się z Via? tak pro bono
Trochę żal, ponieważ awansowałam z pisarzyny na literata
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#54
Chyba Cię pogło.
Kanada jest w rankingu, najbardziej pożądanym krajem do osiedlenia.
Pisz i baw się tu dobrze.
Z przytupem i patosem, bo tylko ja się czepiam. Cool
Odpowiedz
#55
(21-07-2018, 23:03)Julia napisał(a): Czy mam wyprowadzić się z Via? tak pro bono
Trochę żal, ponieważ awansowałam z pisarzyny na literata

Nawet tak nie żartuj! Julio, jesteś częścią tego miejsca. Musisz wiedzieć, że to mój azyl i czuję się tu jak w domu. A w domu też zdarzaja się awanturki. Bo ktos ma gorszy dzień, marudzi i dokucza wszystkim dookoła. Nie trzeba wtedy sie gniewać i dolewać oliwy do ognia. Po prostu nie można dać się sprowokować, za to dobrym słowem rozbroić chodzaca minę Wink
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#56
(22-07-2018, 09:01)Miranda Calle napisał(a):
(21-07-2018, 23:03)Julia napisał(a): Czy mam wyprowadzić się z Via? tak pro bono
Trochę żal, ponieważ awansowałam z pisarzyny na literata

Nawet tak nie żartuj! Julio, jesteś częścią tego miejsca. Musisz wiedzieć, że to mój azyl i czuję się tu jak w domu. A w domu też zdarzaja się awanturki. Bo ktos ma gorszy dzień, marudzi i dokucza wszystkim dookoła. Nie trzeba wtedy sie gniewać i dolewać oliwy do ognia. Po prostu nie można dać się sprowokować, za to dobrym słowem rozbroić chodzaca minę Wink
Nie należę do obrażalskich, a i pożartować lubię - z siebie także, no. Czas pomyśleć o nowym wierszu[Obrazek: lightbulb.gif] - pozdrawiam.

(21-07-2018, 23:30)mirek13 napisał(a): Chyba Cię pogło.
Kanada jest w rankingu, najbardziej pożądanym krajem do osiedlenia.
Pisz i baw się tu dobrze.
Z przytupem i patosem, bo tylko ja się czepiam. Cool

Kupuję -pogło- ale mi się podoba, ale podoba...
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#57
Julio, mówiąc najprościej: przysłuchuj się opiniom innych, ale i pisz tak jak czujesz. Osobiście może się twoja forma i treść podobać, lub nie ale to twoja dziedzina.
Czegoś w tym wierszu brakuje, pomijając moje, tradycyjne już zastrzeżenia co do formy ale nie jest on, stwierdzając ogólnie zły. Można go też poprawić. Tylko szkoda że pesymistyczny; nawet jeśli taki stan często może udzielać się tym z opiekunów, którzy mają wrażliwość; oraz ich opiekunom.
Odpowiedz
#58
Dzisiaj naniosłam jeszcze jedną drobną poprawkę i oczom nie wierzę. Dalibóg nie wiem kiedy to się stało i dlaczego. Mam nadzieję, że nie na zasadzie:"na złość mamie odmrożę uszy". Nie ukrywam, że jest to dla mnie ważny wiersz ( pewnie dlatego tak trudny do wyrażenia). Mam nadzieję, że te sympatyczne gwiazdki są dowodem na to , że o wierszu można dyskutować z klasą jaka do poezji i poetów przystaje. Dlatego doceniam i dziękuję.
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości