Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lekcja pokazowa
#16
Raczej nie, Marcinie. Ale dzięki Smile
Odpowiedz
#17
To absolutnie skończony wiersz, nie zmieniłabym w nim nawet jednej litery. Szarpie mocno. Zapada w pamięć.
Ze wszystkich Twoich naj - ten jest the best. Zarówno pod względem formy, jak i przekazu.

Cytat:ze wszystkich znanych mu tworzyw
najdłużej rozkładają się słowa
- zapamiętuję, zapisuję.

5/5
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#18
byle jak
byle prędzej dobrnąć do końca

Mogłoby być:

byle jak
byle jak najprędzej dobrnąć do końca

Zrobiłaby się fajna anafora (?). Ale nie mówię, że bym zmienił, w końcu napisałaś inaczej.
Ciekawi mnie, skąd tytuł. Skąd tytuł?
Odpowiedz
#19
Dziękuję, Mirando.

Irving - dlaczego taki tytuł? Ano dlatego, że jako autor staram się pokazać światu,
co i dlaczego robi nie tak. Trochę to naiwne, trochę głupie... ale pewnych rzeczy
nie należy odpuszczać. Milczenie, to przyzwolenie na szerzenie się zła. 

Sorry. Moralizator mi się włączył.
Odpowiedz
#20
Nie pasi mi ta koncówka, ze tak powiem wczesnoporo/a/nna.

Osoby z którmi pokładałem się spać czy to w Izbie Żółmierskiej, czy hotelu robotniczym, albo w okolicznościch przyrody imienia Staffa, a nawet rajgras. tymotka czy wyczyniec łąkowy albo inny owsik  upadające pod kosiskiem z kabłąkiem nie rozłożyły się we mnie jak dotąd.

Chyba, że chodzi o kazania Piotra Skargi do wilcząt z czarnego podwórka.
Odpowiedz
#21
(25-05-2018, 08:21)Grain napisał(a): Nie pasi mi ta koncówka, ze tak powiem wczesnoporo/a/nna.

Osoby z którmi pokładałem się spać czy to w Izbie Żółmierskiej, czy hotelu robotniczym, albo w okolicznościch przyrody imienia Staffa, a nawet rajgras. tymotka czy wyczyniec łąkowy albo inny owsik  upadające pod kosiskiem z kabłąkiem nie rozłożyły się we mnie jak dotąd.

Chyba, że chodzi o kazania Piotra Skargi do wilcząt z czarnego podwórka.

Bo to dłuuugi proces, Grain. Cierpliwości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości