Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siła wyobraźni.
#3
Jedyne, co mi się tu podoba to ładny rytm i całkiem niezłe rymy. Chociaż czy to powód do pochwał? Rytmika w wierszu musi być, a i rymy w rymowanych wierszach powinny być przemyślane, ale tak to jest, że gdy tylu poetów (również na tym portalu) kaleczy rytmikę i zasuwa częstochową to trzeba chwalić za oczywistości. Więc chwalę. Big Grin

Niestety, cała reszta już zupełnie do mnie nie przemawia. Temat zalatuje banałem i równie banalnie został podany, właściwie mamy tu same oczywistości, nic co mogłoby zainteresować czytelnika (przynajmniej mnie). Tytuł również do odkrywczych nie należy. To taki wykład, na którym słuchacze zasypiają (zwłaszcza z tym ładnym, bo ładnym, ale jednak usypiającym rytmem).

Interpunkcja, o której pisze Miranda, spacje (dziwne, bo przed znakami zapytania są, a przed kropkami i przecinkami - prawidłowo - ich nie ma), błędy gramatyczne ("...to jest siła, KTÓRA potrafi..."). Infantylne to wszystko, ale przynajmniej dobrze poprowadzone rytmicznie, za co duży plus, chociaż kto by pomyślał, że za oczywistości będę dawał plusy. Takie czasy...

Przepraszam za trochę mocną ocenę, ale pod słabymi wierszami raczej się nie odzywam, więc ten widocznie nie jest aż tak słaby. Może to wystarczy, byś się na mnie nie gniewała za bardzo.

Pozdrawiam i nie gniewaj się na mnie, proszę.
"Umysł jest jak spadochron, nie działa, jeśli nie jest otwarty" - Frank Zappa
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Siła wyobraźni. - przez Wiewióra - 23-04-2018, 16:26
RE: Siła wyobraźni. - przez Miranda Calle - 24-04-2018, 11:06
RE: Siła wyobraźni. - przez Polliter - 24-04-2018, 18:05
RE: Siła wyobraźni. - przez Wiewióra - 24-04-2018, 18:42
RE: Siła wyobraźni. - przez Kotkovsky - 28-04-2018, 20:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości